Ślad to z pewnością serial dla miłośników zagadek kryminalnych. Serial przenosi widza w mroczny świat, w którym po każdej zbrodni zostaje tytułowy ślad. Dzięki intuicji i niezwykłej spostrzegawczości ekspertów z Centralnego Wydziału Śledczego udaje się dojść do prawdy.

Ada Fijał zagra w serialu Polsatu. Porównują ją do amerykańskiej gwiazdy

Grupą specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego dowodzi podinspektor policji Renata Różańska (Anita Jancia). Zawsze może liczyć na swojego zastępcę – nadkomisarza Rafała Walczaka(Mariusz Jakus).

W nowym sezonie Centralny Wydział Śledczy wzmocni doświadczony profiler z ABW – nadkomisarz Maja Oleander (Joanna Koroniewska). Wspólnie z Walczakiem będzie pełnić obowiązki zastępcy Różańskiej. Do grupy ekspertów dołączy nowy technik, laborant i specjalista IT – Jurek „Cichy” Cichocki (Marcel Sabat).

W poszukiwaniu śladów na miejscu zbrodni skutecznie CWŚ wesprze komisarz Paweł „Pablo” Herman (Waldemar Błaszczyk). Do zespołu Renaty Różańskiej należy jej przyjaciółka – lekarz medycyny sądowej Ania Szpunar(Aleksandra Hamkało). Rozstanie się jednak z CWŚ i zarekomenduje na swoje miejsce koleżankę ze studiów Nikolę Jastrzębską (Ada Fijał).

Tłumy gwiazd na ramówce Polsatu (DUŻO ZDJĘĆ)

Nowe odcinki Śladu wracają na antenę Polsatu już 25 lutego i będą emitowane od poniedziałku do czwartku, po godzenie 22:00. Natomiast 2. sezon serialu z nową obsadą zadebiutuje 1 kwietnia.

Slad 2. sezon Jurek Cichocki (Marcel Sabat), Maja Oleander (Joanna Koroniewska)_01_fot.EDYTA ANTONIEWICZ Ślad
ślad Ślad