Osi Ugonoh pokonała w finale ostatniej edycji Top Model dwoje konkurentów – Michała Baryzę oraz Martę Sędzicką. Ciemnoskóra modelka cieszy się wielką sympatią widzów. Jest otwarta, sympatyczna i wesoła. W dodatku cierpliwa i pracowita, co na pewno zaprocentuje w najbliższym czasie.

Modelka nie może narzekać na brak zleceń. W rozmowie z Panią przyznała, że wygrana w show otworzyła przed nią wiele drzwi:

Nigdy nie miałam tylu sesji i pokazów, pojawiam się na okładkach różnych magazynów, a mój terminarz jest wypełniony co do minuty. Czuję się jednak szczęśliwa, bo wygrałam i mogę zacząć planować dalszą karierę – powiedziała Osi.

Modelka podkreśliła, że dzięki wygranym funduszom, może wreszcie stanąć na własnych nogach i uniezależnić się finansowo od rodziców:

Nie kryję też, że najbardziej cieszą mnie pieniądze, które dostałam. W Warszawie mieszkam ponad miesiąc i muszę się tu usamodzielnić, a nie chcę korzystać, jak do tej pory, z pomocy rodziców. Uważam, że już czas, aby zacząć utrzymywać się z własnej pracy – czytamy w Pani.

Na co Osi przeznaczy pieniądze z wygranej w Top Model?

Na co Osi przeznaczy pieniądze z wygranej w Top Model?