Chyba wszyscy pamiętają ekscesy syna Zenona Martyniuka – Daniela. Publicznie obrażał żonę i matkę swojego dziecka. Na swoim profilu instagramowym pisał, że „zatrzymała go na dziecko”

Dziewczyna powiedziała, że nosi plastry, a nie nosiła ich. F**k off z taką dziewczyną! Każdy chyba wie, jak się w tych czasach zabezpieczać. To jest chyba dziwne, że mamy dziecko?

– mówił na instastories Daniel.

Daniel Martyniuk rozwodzi się z żoną. Jedynym ratunkiem jest ŻONA króla disco polo

Nie omieszkał też obrazić teściowej. Żalił się w social-mediach, że mama Eweliny wtrąca się we wszystko i ją buntuje. Wtedy oświadczył wszem wobec, że rozwodzi się z żoną. Z kolei już po tygodniu zakomunikował:  „Cześć siemanko, chciałbym zakomunikować ważny komunikat i powiedzieć że między mną a Eweliną jest wszystko bardzo dobrze i nie będzie żadnego rozwodu. Pozdrawiam!” i zniknął z mediów społecznościowych.

Daniel Martyniuk oświadcza: Już nie chcę być sławny

Danuta Martyniuk na premierze filmu „Zenek”

W poniedziałek odbyła się premiera filmu „Zenek” w Złotych Tarasach w Warszawie. Na czerwonym dywanie pojawił się sam zainteresowany, czyli Zenon Martyniuk z żoną, Danutą i mamą. Na uroczystą premierę filmu „Zenek” zjawiła się także dalsza rodzina Martyniuków. Natomiast zabrakło najbliżej osoby, czyli syna, Daniela.

Zapytaliśmy Danutę Martyniuk, dlaczego Daniel nie zjawił się w tak ważnym dniu dla ojca. Zdradziła też, jak układa się synowi w małżeństwie.

ZOBACZ WIDEO!

Zenon Martyniuk przeprowadził z synem męską rozmowę. Co mu powiedział?

Zenon Martyniuk, Danuta Martyniuk, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA