31 października na Facebooku Filipa Chajzera pokazał się post właścicielki sali zabaw na warszawskim Muranowie. Okazało się, że mama 12-letniej autystycznej Oliwii zorganizowała jej urodziny, na których nikt z gości się nie pojawił. Filip postanowił zorganizować kolejną imprezę dla dziewczynki.

JEST AKCJA! Zawsze pomagaliście mi w szalonych pomysłach, a ten jest dla mnie bardzo ważny. Zauważyłem na fb wpis właścicielki sali zabaw z warszawskiego Muranowa. To co pisze jest cholernie przykre. 12 letnia Oliwia, która ma problemy ze zdrowiem marzyła o urodzinach, na które mogłaby zaprosić swoich kolegów. Mama dziewczynki z wyprzedzeniem zaprosiła gości. Były balony i tablice żeby koledzy i koleżanki z rodzicami nie zabłądzili… Niestety… Nikt nie przyszedł. Rozmawiałem z Panią Marysią. Powiedziała mi, że takiego smutku w oczach dziecka nie widziała jeszcze nigdy… I teraz akcja. Co powiecie na to żeby wpaść z dziećmi w najbliższą sobotę i zaśpiewać sto lat…? Ja piekę tort, nie wiem czy starczy dla wszystkich, ale ktoś się załapie. Niech zapamięta te urodziny do końca życia!!!

Filip Chajzer został ojcem! Jak się czuje maluszek?

W akcję zaangażowało się mnóstwo internautów. Sam Filip podjął się zrobienia tortu, wybrał miejsce i poprosił, aby matki pojawiły się ze swoimi dziećmi. Można również wysyłać oliwce kartki. W akcji bierze udział mnóstwo osób z całego świata!

Urodziny odbędą się już w sobotę. Co myślicie o tej akcji? Naszym zdaniem świetny pomysł!

Takiej jesieni mówimy zdecydowane 👍 👍 👍

Post udostępniony przez Filip Aleksander Chajzer (@filip_chajzer)