Jaki jest dobry wydłużający tusz do rzęs? Z miesiąca na miesiąc powiększa się oferta producentów. Zmieniają się formuły tuszy, kształty szczoteczek, dlatego chętnie testujemy nowości, jednak w tej kwestii warto też wracać do hitów, które są na rynku kilka lat.

Zobacz: Egg Mellow Cream – Dlaczego internautki oszalały na jego punkcie?

Jaki jest dobry tusz do rzęs wydłużający?

Podczas poszukiwań najlepszego mega wydłużającego tuszu do rzęs, znalazłam swoich faworytów. Oto oni.

Tusz do rzęs to jeden z fundamentów kobiecej kosmetyczki. Nie ma makijażu bez tuszu, jeśli nie jesteś zwolenniczką sztucznych rzęs. Jaki jest dobry tusz do rzęs wydłużający? Nie da się ukryć, że sekret tkwi w szczoteczce. Dobra szczoteczka to już połowa sukcesu. Powinna precyzyjnie rozdzielać rzęsy podczas tuszowania, by efekt był naturalny, a nie sztuczny.

Kupując tusz do rzęs, pamiętajcie o tym, by ocenić czego potrzebują Wasze rzęsy – wydłużenia, podkręcenia, pogrubienia, a może wszystkiego jednocześnie? My dzisiaj skupimy się na tym, jaka maskara najbardziej wydłuża rzęsy.

Najbardziej wydłużające tusze do rzęs! Nasz top 5!

Sin Skin Mascara One By One Black

To nowość, która dołączyła do mojego wydłużającego topu wszech czasów. To tusz mocno wydłużający rzęsy. Przy okazji ogromny plus za perfekcyjne rozdzielenie. Jest bardzo trwały – na Waszych rzęsach będzie trzymał się cały dzień. Kolejny plus za formułę wzbogaconą prowitaminami. Tusz kosztuje 65 zł.

Najbardziej wydłużające tusze do rzęs! Nasz top 5!

Collistar Mascara Infinito

Klasyczna maskara wydłużająca rzęsy, która stała się bestsellerem. Specjalna formuła oparta na naturalnych woskach nie tylko pogrubia, ale i wydłuża rzęsy. Szczoteczka wykonana z elastomeru za to pozwala na precyzyjną aplikację kosmetyku. Mascara jest trwała, ale w porównaniu z tą od Sin Skin niestety wypada słabiej. Buteleczka z 11 ml tuszu kosztuje 99,00 zł.

Najbardziej wydłużające tusze do rzęs! Nasz top 5!

Eyeko, Skinny Brush Mascara

Oto najlepsza maskara wydłużająca rzęsy i do tego wodoodporna! Eyeko kocham za opakowania. Tusze dla odmiany mamy w tubkach. Szczoteczka wykonana jest z włosia, co ułatwia pokrycie tuszem nawet najmniejszych rzęs. Dodatkowo prowitamina B przyśpiesza wzrost rzęs i przeciwciała ich łamaniu się. Trwałość, jak to bywa w przypadku wodoodpornych tuszy, jest świetna. Maskara będzie z nami swobodnie 12 godzin. Koszt to 79 zł.

Najbardziej wydłużające tusze do rzęs! Nasz top 5!

Urban Decay mascara Perversion

Kremowy tusz, który wydłuża i zwiększa objętość rzęs. Szczoteczka jest klasyczna, a sam tusz… niesamowicie czarny. To przez zawarte w nim potrójne czarne pigmenty. Minus za cenę, bowiem nie jest to najtańszy produkt. Musimy na niego wydać ok. 120 zł.

Zobacz: Zapach świeżego ogórka – tego potrzebujesz latem!

Najbardziej wydłużające tusze do rzęs! Nasz top 5!

Max Factor Masterpiece

I na koniec stary wyjadacz w kosmetycznej branży. Coś z serii tani dobry tusz do rzęs wydłużający. W internetowych sklepach można go dostać za ok. 30 zł. Dzięki silikonowej szczoteczce tusz perfekcyjnie rozdziela rzęsy i wydłuża je. Jest trwały i nie skleja rzęs.

Jacy są Wasi wydłużający faworyci?