63-letnia Madonna od lat walczy ze stereotypami i… wiekiem. Gwiazda, która jest jedną z najbardziej wpływowych artystek XX wieku, wciąż tworzy muzykę, spotyka się z 27-latkiem, wychowuje swoje adoptowane dzieci i przechodzi niezliczoną ilość operacji plastycznych. Jej twarz niestety już nie przypomina jej samej, a pośladki… To one ostatnio budzą najwięcej kontrowersji.

„Odmłodzona” Madonna z 27-letnim chłopakiem idzie na randkę

Madonna łamie zasady

Madonna nie zawiodła raz jeszcze i w miniony czwartek podzieliła się na swoim Instagramie galerią 10 zdjęć. Na 9. z nich widać ją opierającą się o samochód i prezentującą swoje pośladki, które według obserwatorów mają wyjątkowo dziwny kształt.

Madonna chwali się swoim synem noszącym jedwabną sukienkę

Madonna stoi w obliczu publicznej debaty na temat tego, czy zrobiła chirurgiczne powiększenie pośladków – implantami, bądź własnym tłuszczem.

Afera pośladkowa

Pierwsze kontrowersje jej pośladków wzbudziły już w 2019, kiedy to artystka wystąpiła w słynnym gejowskim klubie Stonewall Inn w Nowym Jorku u boku swojego syna Davida Bandy. Już wtedy pupa Madonny wyglądała nienaturalnie. Teraz jednak jej pośladki mają dość niecodzienny kształt. A pod ostatnimi zdjęciami gwiazdy pojawia się mnóstwo negatywnych komentarzy….

Babcia bawi się w uczennicę – napisał jeden z obserwujacych. Twoje dzieci na to patrzą i na pewno są zażenowane –  skomentował następny. Czemu twoje pośladki mają kształt OKA?! To dziwne – dodał kolejny.

A może by tak… przestać obserwować jej konto, by powstrzymać się od przykrych komentarzy?

„Musiałam się od niej jak najszybciej uwolnić”, córka Madonny wyznaje prawdę

Madonna Fot. Backgrid USA / Forum

Madonna

Madonna/fot. Forum

Fot. Forum