Paul Rudd ma trudności z zaakceptowaniem nowego tytułu najseksowniejszego faceta na świecie. Tytułu przyznawanego przez magazyn People (ang. PEOPLE’s 2021 Sexiest Man Alive). Aktor znany z serialu „Przyjaciele” słyszał już wszystko — miły, arogancki, uprzejmy, pracowity, wszystkie etykiety, które do pewnego stopnia przyjął. Ale sexy?

„Mam wystarczająco dużo samoświadomości, by wiedzieć, że kiedy ludzie słyszą, że zostanę do tego wybrany, powiedzą: 'Co?’ […] „To nie jest fałszywa pokora. Jest tak naprawdę, że wielu ludzi, zasługuje na to bardziej niż ja. Ludzie mają różne gusta”.

Fani „Przyjaciół” OSZALEJĄ. Jennifer Aniston i David Schwimmer spotykają się!

Paul Rudd z Przyjaciół 

W 2020 roku magazyn People wybrał na najseksowniejszego faceta na świecie czarnoskórego aktora Michaela B. Jordana, rok wcześniej był nim Dwayne „The Rock” Johnson. Jak widać, magazyn stawia mocno na zróżnicowanie. W końcu „sexy” nie zawsze znaczy to samo.

Pomimo swojego awansu na supergwiazdę, Paul Rudd twierdzi, że najbardziej szczęśliwy jest w domu ze swoją  żoną Julie, z którą jest od 18 lat i ich dziećmi Jackiem (17 lat) i Darby (lat 12).

Aktor „Przyjaciół” ma zdiagnozowanego raka i leży sparaliżowany

Aktor, który ma 52-lata nie starzeje się w ogóle. W Hollywood krąży żart, że Paul Rudd, podobnie jak Pharrell Williams są wampirami, gdyż nie widać po nich wieku. A nawet stają się coraz bardziej przystojni. Może jest coś w tym z prawdy? (*żart).

Dwie gwiazdy „Przyjaciół” są krewnymi. „A przecież się całowali”

Scarlet Johansson na premierze Avengers

Paul Rudd, Scarlett Johansson i Chris Hemsworth Fot. BACKGRID

Paul Rudd Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum