Jeśli jeszcze nie oglądaliście „Friends. The Reunion” to prawie 2 godziny oglądania przed wami. Na platformie HBO GO pojawił się odcinek specjalny serialu, który już pobił rekordy popularności. Nic dziwnego, serial „Przyjaciele” znają wszyscy, a jak zostało wspomniane w odcinku specjalnym, serial został obejrzany na całym świecie ponad 100 miliardów razy. Jesteśmy w stanie w to uwierzyć, bo sami dorzuciliśmy przez te lata swoją pokaźną cząstkę oglądania.

OMG! Jest zwiastun „Friends: Reunion”. Tak wygląda obsada po latach

Podczas show zabrakło wielu gwiazd i to topowych, które pojawiły się na przestrzeni lat w serialu. Zostało to już wypunktowane w komentarzach z całego świata. Jednak nie spoilerując, zdradzimy tym, którzy jeszcze nie oglądali „Friends. The Reunion”, że na ekranie pojawia się kilka kochanych postaci epizodycznych i kilka nazwisk, takich jak: David Beckham, Justin Bieber, Lady Gaga, Cindy Crawford i Cara Delevingne – jaką rolę odgrywają? Nie zdradzimy! Jedno jest pewne, fani „Przyjaciół” na pewno spędzą doskonały czas przez telewizorem, więc polecamy.

Para na planie, kuzyni w życiu

Media na całym świecie żyją tym kultowym serialem, komentując, oglądając, wzruszając się i śmiejąc. Jednak w mediach pokazało się kilka newsów, które wstrząsnęły publiką. Jednym z nich był fakt, że Jennifer Aniston (Rachel) i David Schwimmer (Ross) mieli się ku sobie podczas nagrywania pierwszych sezonów serialu, drugim zaś fakt, że Courteney Cox i Matthew Perry, serialowi Monica i Chandler są… dalekimi kuzynami!

Matthew Perry i słynne kuzynki

Okazuje się, że duet ma wspólnych krewnych. Jest nim William Osbern Haskell III i Ellen Haskell, małżeństwo, które żyło ponad 500 lat temu w Anglii. Tak, fani wyciągnęli tą informację sprzed wieków. A my kochamy tego newsa! Ale o co chodzi z państwem Haskell? Courteney Copeland, która jest mamą Courteney Cox, i tata Matthew Perry’ego, John Bennett Perry są odległymi kuzynami, co sprawia, że ich dzieci również mają wspólny fragment łańcucha DNA.

Courteney Cox zdradziła, które odcinki „Przyjaciół” są jej ulubionymi

Jak donoszą informacje z USA, sprawdzone przez słynny MyHeritage.com, inną odległą (bardzo odległą) krewną Matthew Perry’ego jest nie kto inny, jak… Lady Gaga! Jaki ten świat mały. Przynajmniej z nią Chandler nie był w wieloletnim związku 😉