Chiara Ferragni, popularna włoska modelka, która w masowej świadomości funkcjonuje jako „najsłynniejsza blogerka świata”, w październiku ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Wówczas była w 18 tygodniu ciąży.

Chiara Ferragni BEZ PHOTOSHOPA i filtrów (ZDJĘCIA

Chiara Ferragani – ciąże

Modelka i blogerka po raz pierwszy została mamą w 2018 roku. Syn Leo jest owocem jej związku z raperem Fedezem. Chłopiec przyszedł na świat w 2018 roku w Cedars-Sinai Hospital (West Hollywood). Para pobrała się kilka miesięcy później, a suknia panny młodej – jak wykazały badania analityków pochylających się nad zagadnieniami social mediów – okazała się być popularniejsza niż kreacja Magdy Gessler.

Ogłaszając ciążę, Chiara podzieliła się zdjęciem swojego USG oraz zdradziła, że oczekuje córeczki. Okazuje się jednak, że w świecie dzisiejszych mediów taka dawka informacji nie jest wystarczająca. W związku z tym modelka podzieliła się filmikiem przestawiającym jej nagi brzuch i wyraźne ruchy jej nienarodzonego dziecka.

Lara Gessler świętuje 3 miesiące Neny. Pokazała swoją sylwetkę w stroju kąpielowym

35. tydzień i rusza się jak mistrzyni – napisała Chiara.

Lara Gessler szczerze o TRUDACH karmienia piersią: „Dałam radę bez leków”

Podobnie jak w poprzedniej ciąży, Chiara nie ukrywa swojego odmiennego stanu i chętnie pokazuje swoje zmieniające się ciało.

Chiara Ferragni z partnerem

Chiara Ferragni i Fedez/fot. The Mega Agency/Forum

Chiara Ferragni, fot. Forum