Lara Gessler (32 l.) w dalszym ciągu spędza czas na Fuertaventurze. Celebrytka przed świętami wyjechała z rodzoną na urlop. Lara postanowiła skorzystać z wolnego czasu i odpowiedziała na pytania od fanów. Zdradziła, jak się odnalazła w macierzyństwie i opowiedziała o karmieniu piersią córki. Okazuje się, że miała pewne problemy.

Magda Gessler BEZ MAKIJAŻU: „Nie tak młodo ale prawdziwie”

Lara Gessler mówi o karmieniu piersią

Lara Gessler ponad trzy miesiące temu po raz pierwszy została mamą. Celebrytka urodziła córeczkę, której dała na imię Nena. Gessler w roli świeżo upieczonej mamy odnalazła się bez problemu. Na Instagramie postanowiła odpowiedzieć na pytania od fanów i przy okazji szczerze opowiedziała o karmieniu piersią.

Lara Gessler na zdjęciu z przeszłości, gdy ważyła najmniej: „Bardzo trudny czas”

Lara chętnie pokazuje zdjęcia z córką na Instagramie. Postanowiła również zdradzić, jak wygląda u niej temat karmienia piersią.

Jem wszystko. Tak, jak przez całą ciążę podchodziłam zdroworozsądkowo do tego tematu. Wszystko w odpowiednich proporcjach i bez przewrotów. Gdybym wcześniej nie piła kawy czy nie jadła surowych ryb, to teraz bym nie zaczynała, ale, że jadłam, to jem nadal – przyznała Lara.

Okazuje się, że Gessler nabawiła się delikatnych problemów zdrowotnych.

Karmię cały czas tylko piersią. W pierwszym miesiącu miałam zapalenie piersi, ale dałam radę z pomocą laktatora bez interwencji leków – dodała.

Lara Gessler mówi o karmieniu piersią.

Lara Gessler mówi o karmieniu piersią. Fot.Instagram/lara_gessler.

Lara Gessler przyznała również, że nie ma problemów z wysypianiem się. Jej córka przesypia całe noce i nie budzi rodziców.

Wspaniale. Mała śpi do 8:30-9:00. Przesypia całą noc. Śpi z nami, więc kiedy słyszę, że mlaska, to ją karmię na śpiocha – czytamy.

Lara Gessler odpowiada na pytania na temat macierzyństwa.

Lara Gessler odpowiada na pytania na temat macierzyństwa. Fot.Instagram/lara_gessler.

Jak widać, świeżo upieczonej mamie opieka nad córką nie sprawia większych problemów.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Lara Gessler spędza święta na Fuerteventurze. Odtworzyła zdjęcie ślubne

Magda Gessler pozdrawia z wakacji. Uwagę zwrócił DROGI szczegół

Lara Gessler z córką na Teneryfie. Fani nie mają wątpliwości, do kogo podobna jest Nena