Małżeństwo Hillary i Billa Clintonów należy do najbardziej kontrowersyjnych w świecie polityki. Słynny romans prezydenta ze stażystką, Monicą Lewinsky, stał się brudną legendą jego kadencji. Okazuje się, że romanse to nie jedyna nietypowa rzecz, która pojawiła się w związku państwa Clintonów.

Bill Clinton nie mógł oderwać wzroku od Ivanki Trump! (VIDEO)

Mark Penn pracował dla Clintona w 1990 roku. W swojej nowej książce zdradza szokujące sekrety pary. Mężczyzna twierdzi, że Clintonowie zawarli ze sobą „jednostronne, otwarte małżeństwo”. Sytuację porównał do bohaterów serialu House of Cards, gdzie pierwsza para, Frank i Claire Underwood „mają wielu partnerów, w tym jednego, który śpi w Białym Domu”. Przyznał także, że nietypowe małżeństwo Clintonów zostało zawarte najprawdopodobniej z przymusu.

Autor dodał, iż romanse prezydenta z Monicą Lewinsky i Gennifer Flowers były „nieuniknione w świecie polityki”.

Donald Trump Jr miał ROMANS z seksowną Aubrey O’Day

Penn uważa, że otwarte małżeństwa są idealne dla gwiazd Hollywood i polityków. Zapewniają pozorną stabilność i zapobiegają skandalicznym rozwodom.

Hillary i Bill Clinton pobrali się w 1975 roku. Afera z Monicą Lewinsky wybuchła w 1998. Kobieta pracowała jako stażystka w Białym Domu. Między nią, a ówczesnym prezydentem miało dojść do stosunków seksualnych. Hillary oficjalnie wybaczyła swojemu mężowi zdradę.

Największa tajemnica Clintonów wyszła na jaw. Fakty szokują

Największa tajemnica Clintonów wyszła na jaw. Fakty szokują

Największa tajemnica Clintonów wyszła na jaw. Fakty szokują