Rozstanie Justyny i Piotra

Na początku roku 2018 Justyna Żyła przeżywała ciężkie chwile. Pod wpływem emocji zamieściła publiczny wpis na Instagramie, w którym pokazała nowe, nieznane nam oblicze Piotra Żyły. Zarzuciła mężowi zdradę i brak zainteresowania ich dziećmi. Medialny szum wokół pary nie gasł, a słowne potyczki pomiędzy małżeństwem obserwowaliśmy jeszcze jakiś czas w social mediach.

Ostatecznie Justyna uporała się ze stratą. Nie ma za złe mężowi i realizuje się starając się uzyskać swoją przestrzeń w polskim show-biznesie.

Największe SKANDALE w 2018 roku. Działo się!

Afera z Deynn i jej siostrą

Deynn i Daniel Majewski robili karierę w social mediach. Ich Instagramy na tamtą chwilę rozwijały się w bardzo szybkim tempie. Do czasu. Siostra Marity – Klaudia postanowiła ujawnić mroczną stronę celebrytki i powiedzieć światu, że w rzeczywistości nie jest tą osobą, za którą się podaje. W konsekwencji Deynn i Daniel usunęli się z Internetu i przeprowadzili się do Stanów.

Wrócili po kilku miesiącach z oczyszczonym wizerunkiem i… już po ślubie!

Największe SKANDALE w 2018 roku. Działo się!

Zdrada Tristana Thompsona

Khloe Kardashian zawsze żyła w cieniu sióstr. Kiedy w końcu zaczęło jej się w życiu układać, stała się prawdziwa tragedia. Khloe i jej partner Tristan Thompson spodziewali się dziecka. Mimo że doniesienia zza oceanu informowały, że Khloe źle znosi ciążę, wydawało się, że wspiera ją w ciężkich chwilach partner.

Tuż przed porodem wyszło na jaw, że Tristan zdradza Khloe. Po urodzeniu córeczki True, oboje nie komentowali zdarzenia. W zasadzie do tej pory nie do końca jest jasne, co ich teraz łączy.

Największe SKANDALE w 2018 roku. Działo się!

Bill Cosby uznany za winnego

Bill Cosby (81 l.) światowej sławy komik i aktor poszedł do więzienia. Został skazany na 3 lata pozbawienia wolności. Gwiazdor został skazany za molestowanie seksualne, a sąd nazwał go agresywnym przestępcą seksualnym. Poza karą pozbawienia wolności Bill Cosby musi zapłacić grzywnę w wysokości 25 tys. dolarów. Został oskarżony o napaść seksualną przez ponad 50 kobiet.

Największe SKANDALE w 2018 roku. Działo się!

Katolickie motywy na Met Gali

Na tegorocznej Met Gali 2018 pojawiły się największe gwiazdy, celebryci i osobistości związane ze światem mody. Temat jednak był dość kontrowersyjny. Niektórzy uważali, że religia i moda nie powinny iść w parze i określili pomysł jako „bluźnierczy” i „pozbawiony szacunku”. Wiele katolików uważało, że wydarzenie to, obraziło ich uczucia religijne.

Największe SKANDALE w 2018 roku. Działo się!

Hymn w wykonaniu Sióstr Godlewskich

Siostry Godlewskie już od roku próbują przebić się i znaleźć swoje miejsce w show biznesie. 11 listopada postanowiły nagrać swoją wersję Hymnu na 100-lecie Odzyskania Niepodległości. Wywołały ogromny skandal – wiele znanych gwiazd wypowiadała się na temat karygodnego zachowania Sióstr. Trzecia siostra Esmeraldy i Małgorzaty – Magda, nie chce mieć z nimi kontaktu, ponieważ również uważa to za znieważenie.