Deyn i Majewski po raz drugi w życiu bawili się na Coachelli. Całą relację z festiwalu można było zobaczyć nie tylko na ich kanale na YouTubie, ale i w mediach społecznościowych. W tym roku para zdecydowała się wynająć nie pokój w hotelu, a cały dom z basenem. To wzbudziło spore zainteresowanie internautów – „skąd mają na to pieniądze”?

Polska reprezentacja na Coachella 2019. Wyścig na NAJDZIWNIEJSZĄ stylizację właśnie się rozpoczął

Deyn i Majewski – YouTube

W niedzielę na ich kanale pojawił się nowy film „COACHELLA CAŁA PRAWDA”, w którym odpowiadają na pytania fanów. Oczywiście nie zabrakło pytań o pieniądze.

Daniel tłumaczy widzom, że hotel powinno się rezerwować odpowiednio wcześniej, „chociaż i tak hotele widzą, kiedy jest organizowana Coachella i już wtedy pokoje są droższe, ale na pewno tańsze niż tydzień przed Coachellą”.

Ceny są kosmiczne

– wtrąca Deyn.

Para zaznacza, że im akurat trafiła się świetna okazja.

Znaleźliśmy jeden hotel 4-gwiazdkowy w okolicy, pół godziny drogi od festiwalu, który kosztował za pokój 700 dolarów, ale znaleźliśmy firmę Vacation Palm Springs, która wynajmuje domy, bez obsługi i śniadania. Ta opcja jest tańsza. Płaciliśmy za trzy dni Coachelli 600 dolarów za dobę, czyli tyle ile za pokój w 4-gwiazdkowym hotelu przy rezerwacji tydzień wcześniej. I widzieliście co mieliśmy – prywatny basen, trzy sypialnie, dwie łazienki

– opowiada Majewski.

Deynn opublikowała zdjęcia sprzed 10 lat! Pokazała też Daniela Majewskiego

Dodaje, że już dzień po Coachelli zapłacili tylko 300 dolarów za dobę.

Wynajęlibyście prywatny dom na trzy dni za 1800 dolarów?

 

deyn4 deyn3
deyn2 deyn1
deyn2 (1) deyn (1)
Wyświetl ten post na Instagramie.

♥️!!!!!!!!

Post udostępniony przez † Marita Sürma Majewska (@deynn)