Siostry Godlewskie sporo kontrowersji wzbudzają za sprawą ich wizerunku. Można zauważyć, że panie są częstymi klientkami w salonach medycy estetycznej i prawie nigdy nie rezygnują z mocnego makijażu.

Na Siostry Godlewskie wylał się HEJT: Chcecie poniżyć Polskę?

Siostry Godlewskie bez makijażu

Trzy dni temu internautów zaszokowało zdjęcie Esmeraldy Godlewskiej. Opublikowała zdjęcie z synem, a w opisie poinformowała, że idzie do kościoła w Niedzielę Palmową. Jednak nie to zdziwiło, a fakt, że jest bez makijażu.

W komentarzach czytamy:

Bez makijażu lepiej wyglądasz

lepiej wyglądasz bez makijażu!!!

BEZ MAKIJAŻU 100 RAZY ŁADNIEJSZA

Cudownie wyglądasz, dziewczęco i świeżo.

Z kolei Małgorzata Godlewska ostatnio poszła w cień za sprawą walki siostry – Esmeraldy Godlewskiej na gali Fame MMA. Jeszcze wcześniej siostry zawiesiły swój zespół po kłótni, która została upubliczniona w mediach społecznościowych. Z pewnością takich pozytywnych komentarzy pozazdrościła Małgorzata Godlewska. Opublikowała w środę zdjęcia portretowe z profesjonalne sesji zdjęciowej, na której również jest bez makijażu.

Cześć, to ja. Prawdziwa, bez „maski”👏🎭
Czas się obudzi. Ruszam za marzeniami! i rozpoczynam solową karierę. Chcę żyć, śpiewać i bawić się z Wami.
Kolejny mój koncert już w przyszłym tygodniu. Kolejne piosenki aktualnie w głowie, ale zaczynam nad nimi pracować. Subskrybujcie mój nowy kanał na YT . Jesteście gotowi na nową Małgosię?
– napisała Godlewska.

Jak Wam się podobają siostry Godlewskie bez makijażu? Która lepiej wygląda?

fot. AKPA scena z: Esmeralda Godlewska, Małgorzata Godlewska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA