Naomi Campbell (49 l.) musiała zawrzeć pakt z diabłem, gdyż modelka wcale się nie starzeje. Aż ciężko w to uwierzyć, bo to co robi, powinno zostawić trwałe ślady na jej twarzy. Koniecznie sprawdzacie, co takie zrobiła modelka, że zaprzeczyła wszystkim swoim staraniom w walce o wieczną młodość i zdrowy wygląd skóry.

Naomi Campbell: Nie jem, gdy nie mam ochoty. Modelka przyznaje, że są dni, kiedy tylko pije

Naomi Campbell królową ściemy!

Naomi Campbell dała się poznać jako prawdziwa diva, osoba bezkompromisowa i niesamowicie rozkapryszona. Modelka należy również do bardzo wybuchowych osób a praca z nią nie należy do najłatwiejszych. Mimo wszystko fani są w stawie wiele jej wybaczyć, nie bez powodu uchodzi za jedną z najlepszych modelek świata. Jej kariera pomimo mnóstwa wzlotów i upadków trwa nieprzerwanie od ponad 20 lat.

Campbell nie stroni od używek, mało tego modelka pali papierosy jak smok! W dalszym ciągu może poszczycić się figurę smukłej nastolatki a jej ciało nigdy nie było wychudzone. Naomi dba by regularnie pojawiać się na siłowni, zdrowo się odżywia, pije oczyszczające koktajle a przy tym w dalszym ciągu nie udało się jej rzucić palenia. Zastanawiamy się, jak ona to robi, że przy takim trybie życia udaje się jej zachować nienaganną sylwetkę i skórę w rewelacyjnej kondycji.

Wiem, że powinnam odstawić kokainę, ale niczego nie obiecuję – palnęła w jednym z wywiadów topmodelka

Ostatnimi czasu Campbell wyznała, że kompletnie zrezygnowała z alkoholu. Chce również rzucić palenie, jednak nie jest to takie łatwe. Stosowała już plastry nikotynowe czy gumy do żucia, jednak w jej przypadku nie zdało to egzaminu.

Myślicie, że modelka kiedykolwiek rzuci palenie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Naomi Campbell ma FOBIĘ! Nie uwierzycie, jak się zachowuje!

Zdjęciem w bikini Naomi Campbell skomentowała plotki o ciąży

Naomi Campbell zaliczyła ogromną wpadkę! Naśladuje Scotta Disicka? (FOTO)

View this post on Instagram

Sunday chill day ✨#makeupfree 🎉🎉

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

Naomi Cambpell

Fot.FORUM/X17

Naomi Campbell

Fot.FORUM

Naomi Campbell

Fot.FORUM

Sonda

poll-violet

Która z nich wygląda lepiej - Weronika Rosati czy Naomi Campbell?