Anna Markowska zaraz po Annie Musze i Renacie Kaczoruk trzecia oficjalna partnerka Kuby Wojewódzkiego. Przez życie dziennikarza przeplatało się wiele kobiet, ale do dziś pozostały tajemnicą.

Anna Markowska odeszła od Wojewódzkiego i poszła do Fabijańskiego?!

Anna Markowska o relacji z Fabijańskim

Kilka tygodni temu gruchnęły plotki, że Anna Markowska teraz romansuje z Sebastianem Fabijańskim po tym, jak została przyłapana z nim na kolacji i pod swoim domem. Jednak już dwa tygodnie później znów była widziana u boku Wojewódzkiego w Sopocie.

Anna Markowska wróciła do Kuby Wojewódzkiego? Razem opuścili teren festiwalu w Sopocie

Jak więc wygląda relacja modelki z Fabijańskim i Wojewódzkim? Nasz reporter zapytał wprost Annę, co ją łączy z aktorem. Dostał taką oto odpowiedź:

Moje życie prywatne jest prywatne i mi się podoba, że ludzie nie wiedzą, co się tak naprawdę tam dzieje. Nie czuję się zobowiązana do tłumaczenia się z tego, co się dzieje. Czasami coś pożartuje, coś wrzucę, ja się tym bawię, więc niech tak zostanie – powiedziała Markowska.

Kuba Wojewódzki w końcu zabrał głos. Pisze jak jest naprawdę z Anną Markowską

Następnie zdradziła, co sądzi o hejterskich komentarzach: „Nie czytam tego, jak coś zobaczę mocno hejterskiego, to po prostu mi smutno, że za tym stoi człowiek, który musi być zły, smutny na swoje życie”. 

Nasz reporter zapytał też o paparazzi, czy ich widzi, kiedy robią jej zdjęcia na mieście:

Absolutnie, nigdy w życiu ich nie widziałam, jak mi robią zdjęcia. Ja nie wiem, czy coś jest ze mną nie tak, ale nie jestem w stanie ich nigdzie wyhaczyć – tłumaczy.

Zapewnia też, że nie umawia się z paparazzi na ustawki: „Nie, nie absolutnie”.

Zobacz cały wywiad z Anną Markowską poniżej!

Anna Markowska, fot. Podlewski/AKPA

Anna Markowska, fot. Podlewski/AKPA