Na początku sierpnia gruchnęła wiadomość, że Anna Markowska zaczęła spotykać się z Sebastianem Fabijańskim. „Widziałem Sebastiana Fabijańskiego i Annę Markowską razem. Sytuacja była jednoznaczna, nie mogli oderwać od siebie wzroku. Co więcej, nie byli sami, a towarzyszył im fotograf paparazzi. Wyglądało to na klasyczną ustawkę” – wyjawił informator portalu Świat Gwiazd.

Pojawiły się zdjęcia paparazzi ze spotkania Fabijańskiego i Markowskiej! Czy faktycznie była to randka?!

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki znowu razem?

Niedługo później do sieci trafiły zdjęcia ze spotkania Markowskiej i Fabijańskiego. Okazało się, że pomiędzy nimi nie było za wiele „czułości i jednoznacznych gestów”, jak to powiedział informator. Widzimy też, że w pewnym momencie aktor patrzy się na paparazzi, więc był świadomy, że zdjęcia zaraz trafią do mediów. Jedynie zaskakujące było to, że później udali się do domu modelki i wyszli razem z jej psem na spacer. Dla wielu to było jasne, że Ania rzuciła Kubę Wojewódzkiego dla Fabijańskiego.

Teraz tuż po trzecim dniu festiwalu w Sopocie jest nagły zwrot akcji. Markowska została przyłapana późnym wieczorem, jak opuszcza Operę Leśną za rękę z Wojewódzkim. Towarzyszył im kolega, z którym Kuba uciął sobie pogawędkę.

Anna Markowska odeszła od Wojewódzkiego i poszła do Fabijańskiego?!

Pudelek skontaktował się z Sebastianem Fabijańskim i zapytał, co o tym myśli:

Cóż… Wygląda na to, że jedyne, co mogę, to życzyć powodzenia. Bez ironii – przekazał w wiadomości wysłanej Pudelkowi Fabijański.

Anna Markowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Kuba Wojewódzki, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Kuba Wojewódzki, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Kuba Wojewódzki, Anna Markowska, fot. Podlewski/AKPA