Krzysztof Stanowski kilka tygodni temu obnażył prawdę na temat Natalii Janoszek. Okazało się, że przez wiele lat fingowała swoją karierę w Bollywood – kupowała obserwujących na social mediach i opowiadała niestworzone historie podczas wywiadów.

Natalia Janoszek WSTRZĄŚNIĘTA filmem Stanowskiego!

Natalia Janoszek w Las Vegas

Natalia Janoszek mimo skandali nie daje za wygraną. Teraz próbuje wszystkich przekonać, że faktycznie jest gwiazdą nawet w Stanach Zjednoczonych. Na swoim profilu instagramowym pokazała zdjęcia i nagrania z imprezy miesięcznika „Maxim” w Las Vegas.

Polka przedstawiła to tak, że to ona poprowadzi huczną imprezę ze światowymi DJ-ami. Pokazała nawet oficjalny plakat z wydarzenia, na którym widzimy jej zdjęcie z podpisem: „Hosted by Natalia Janoszek”. Następnie pochwaliła się zdjęciami ze ścianek, na których pozuje w fikuśnych kreacjach i bikini. Na nagraniach możemy też dostrzec inne podobnie ubrane kobiety.

Teraz czujni internauci sprawdzają wszystko dwa razy, zanim uwierzą Natalii. Okazuje się, że Janoszek była na tej imprezie po prostu hostessą, która zabawiała gości tego wydarzenia.

Były menedżer Natalii Janoszek przerywa milczenie: „Jest mega infantylna i myśli tylko o sobie. Po trupach do celu”

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Natalia Janoszek (@nataliajanoszek)

Na tym jednak się nie kończy. Po skończonej pracy w Las Vegas, udała się na samolot i poleciała według  Natalii do San Francisko skąd relacjonowała pobyt w hotelu: „DZIEŃ DOBRY SAN FRANCISCO”.

Internauci sprawdzili, że ten hotel, w którym przebywa „gwiazda Bollywood” jest oddalony od San Francisco 80 kilometrów w mieście San Jose.

Stanowski wypuścił 3-godzinny film o Janoszek! Uważa, że „aktorka” cierpi na mitomanię