Kstatnio Krzysztof Stanowski, dziennikarz z Kanału Sportowego wziął pod lupę Natalię Janoszek. Stwierdził, że podobnie jak Karolina Derpieńki wymyśliła sobie karierę za granicą, aby zrobić karierę w Polsce.

Natalię Janoszek spotkały już pierwsze konsekwencje. To potężny cios w wizerunek

Jacek Jeschke o Natalii Janoszek

W pierwszym materiale Stanowski miał sporo dowodów na to, że Natalia Janoszek nie ma żadnej kariery w Bollywood. Natomiast dopiero po drugim filmie nikt nie ma wątpliwości, że celebrytka wszystkich okłamała. Podważył między innym jej pojawienie się w Cannes, czy słynną randkę z greckim milionerem.

Jak wiemy, Natalia Janoszek wystąpiła w „Tańcu z gwiazdami”, dzięki któremu zdobyła jeszcze większą popularność w Polsce. Ostatnio Pudelek zapytał Jacka Jeschke, który występował w tej samej edycji TzG co „aktorka”, jak zareagował na film Stanowskiego.

Byłem w totalnym szoku. Tym bardziej że poznałem Natalię prywatnie. Ona opowiadała o tym trochę… Wiadomo, że nie sprawdzałem tego tak, jak pan Stanowski. (…) Wiadomo, każdy może coś podkolororyzować, ale… jeżeli to jest prawda, a wydaje się, że w większości tak, to jest to już za dużo. To jest trochę wprowadzanie ludzi w błąd, wykorzystywanie ludzi – stwierdza.

Stanowski obnaża prawdę o karierze Natalii Janoszek w Indiach? „Nikt jej tam NIE ZNA”

Zwraca uwagę, że na jej miejscu w programie mogłyby być osoby, które faktycznie coś osiągnęły:

Tym bardziej że był to program, w którym my też występujemy. Natalia automatycznie po jednym programie poszła do drugiego w naszej stacji. Wydaje mi się, że jeżeli coś takiego robi, to jest to nie fair wobec nas. Gdzie my też się staramy oprócz tego, że jesteśmy tancerzami, być w tej grupie ludzi artystów. My stajemy czasem na głowie, próbujemy robić inne rzeczy i nie jesteśmy doceniani, a tu wychodzi coś takiego, że ktoś mówi nie do końca prawdę. Taką prawdę, że wszyscy się kłaniają nagle. Uważam, że to jest nie fair – przyznał.

Dodał, że poznał Janoszek jako miłą i sympatyczną osobę, do której na początku nic nie ma, ale obecnie ma żal:Widziałem, że się starała. Nie miała za sobą ludzi, wsparcia, głosów oraz fanów, i to może dlatego tak to podkoloryzowała… (…) Jako do osoby prywatnej nie mam do niej nic. Ale kreując coś takiego… Już do takich osób myślę, że bym coś miał”. 

Stanowski wypuścił 3-godzinny film o Janoszek! Uważa, że „aktorka” cierpi na mitomanię

Podkreśla, że jest mnóstwo artystów, którzy się starają, a nie mają za co żyć:

My mamy dużo kolegów, którzy są fajnymi artystami i widzę, jak się starają i płaczą za przeproszeniem, że nie mają za co żyć. A tu kosztem takiej manipulacji… Nie wiem nawet, jak to ująć, szczerze mówiąc. (…) Po prostu nie jestem za takim zachowaniem, a do Natalii nie mam nic – podsumował.

scena z: Jacek Jeschke, Hanna Żudziewicz, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Jacek Jeschke, Barbara Kurdej-Szatan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Milena Rostkowska-Galant, Jacek Jeschke, fot. Baranowski/AKPA