Natalia Klimas w lipcu ubiegłego roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Na świat przyszła jej córka, Zuzia. Rok po jej narodzinach, aktorka znów podzieliła się radosną nowiną i zdradziła, że jej rodzina powiększy się kolejny raz.

Natalia Klimas wyznaje: „mam już dość mieszkania na wsi!”

Natalia Klimas zdradziła płeć dziecka

Od momentu ogłoszenia drugiej ciąży Natalia Klimas nie stroni od publikowania zdjęć z rosnącym ciążowym brzuszkiem. Teraz poszła o krok dalej i zdradziła płeć dziecka. Już kilka dni temu dodała zdjęcie i zapytała obserwatorów, jaką płeć obstawiają. Teraz wróciła do nich z odpowiedzią. Aktorka będzie mieć drugą córkę.

Zbliżają się moje urodziny. W tym roku mam takie oto życzenie: żeby obie moje córeczki były zdrowe i szczęśliwe #itsagirl – napisała.

Natalia Klimas z ciążowym brzuchem

Natalia Klimas/fot. Instagram/nataliaklimas

Maffashion pokazała KOLEJNE ciążowe zdjęcie. Wyraźnie widać spory BRZUSZEK

Natalia Klimas – związek z Piotrem Woźniakiem-Starakiem

Natalia Klimas przez 2,5 roku była w związku z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, z którym poznała się w Stanach Zjednoczonych. To dla producenta filmowego aktorka zdecydowała się opuścić Nowy Jork i wrócić do Polski. Para rozstała się w 2014 roku, a Woźniak-Starak związał się z Agnieszką Szulim. To ponoć było sporym ciosem dla aktorki, bo panie były ze sobą zaprzyjaźnione. Dwa lata po rozstaniu Klimas w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem wyznała, że bolało ją rozejście, jednak nie żałuje związku z producentem filmowym i był to dla niej wspaniały czas.

Natalia Klimas – partner

Obecnie aktorka jest związana z biznesmenem Mikołajem Boberem, którego poznała się podczas jednej z imprez zorganizowanych przez Karolinę Ferenstein-Kraśko w jej stadninie koni w Gałkowie. Natalia i Klimas pobrali się w czerwcu 2018 roku.

ZOBACZ TEŻ:

Ula Chincz jest w CIĄŻY! Pokazała ELEGANCKIE zdjęcie ze sporych rozmiarów brzuszkiem

Chrissy Teigen tłumaczy się ze stosowania BOTOKSU W CIĄŻY

Natalia Klimas na ściance

Natalia Klimas/fot. AKPA

Natalia Klimas na Różach Gali

Natalia Klimas/fot. AKPA

Natalia Klimas na imprezie Mohito

Natalia Klimas/fot. AKPA