Maffashion pomimo plotek o ciąży długo nie komentowała doniesień o odmiennym stanie. Kiedy potwierdziła radosną wiadomość, w mediach zawrzało.

Od szafiarki ze Złotowa do wpływowej influencerki. Co wiadomo o Maffashion?

Julia Kuczyńska w ciąży

30 sierpnia gwiazda opublikowała na swoim Instagramie czarno-białe zdjęcie z ciążowej sesji i jednoznacznie ogłosiła, że spodziewa się dziecka z Sebastianem Fabijańskim.

Sebastian Fabijański zdradził PŁEĆ dziecka jego i Maffashion?

Choć od momentu, w którym blogerka poinformowała fanów o ciąży, regularnie informuje o przygotowaniach do powitania na świecie swojego pierwszego dziecka.

Julia Kuczyńska zdecydowała się na występ w Dzień Dobry TVN, jednak dość skrzętnie ukrywała ciążowe krągłości. W swoich stories pokazała m.in. wyprawkę, z której kolorów fani wydedukowali, że na świecie pojawi się chłopiec oraz zrelacjonowała rozpakowywanie wózka.

Maffashion ostro o POWIĘKSZANIU biustu: „Powiedziałabym”

Na profilu Maffashion pojawiło się także kolejne zdjęcie z sesji, której gwiazda ogłosiła ciążę. Wykonane w loftowym wnętrzu czarno-białe zdjęcie pokazuje Maffashion pod innym kątem. Widać zaokrąglony brzuszek oraz uśmiech rysujący się na twarzy przyszłej mamy. Obserwatorzy blogerki nie kryli zachwytu nad sesją Julii.

  • Przepiękne zdjęcie, takie subtelne.
  • Najpiękniejsza sesja brzuszkowa!
  • Nie widziałam Cię do tej pory aż tak szczęśliwej. 🙈❤ #miłość

Julia w opisie do zdjęcia podziękowała fanom za wsparcie.

Bardzo bym chciała tu Wszystkim z osobna ogromnie podziękować za tyle ciepłych słów, gratulacji, życzeń i wiadomości DM 💋 Do dziś nie jestem w stanie odpisać każdemu. Dziękuje tu wszystkim z osobna ❤️❤️❤️ – napisała blogerka.

Maffashion zdradziła, ile PRZYTYŁA w ciąży. „Nigdy w życiu tyle nie ważyłam”

Podoba wam się jej ciążowa sesja?

 

 

Maffashion na ściance

Maffashion/fot. AKPA

Maffashion na ściance

Maffashion/fot. AKPA

Maffashion na salonach.

Maffashion/Julia Kuczyńska na salonach, fot. AKPA.