Natalia Klimas (37 l.) pod koniec lipca urodziła pierwsze dziecko, córeczkę Zuzę. Z kolei miesiąc temu aktorka poinformowała na Instagramie, że zostanie mamą po raz drugi.

Natalia Klimas – Instagram

Natalia Klimas jest w drugiej CIĄŻY: „Jedno na ramieniu. Drugie pod sercem”

Gwiazd chroni swoje życie prywatne, jednak od czasu do czasu podzieli się chwilami młodej mamy na swoim profilu instagramowym. Kilka dni temu opowiedziała, jak przeżywa swoją drugą ciążę.

Druga ciąża jest spełnieniem moich marzeń i wielkim błogosławieńswem, obiecuję. Ale nie jest już tak romantyczna i wzniosła jak pierwsza – zdradziła aktorka.

OMG! Natalia Klimas pokazała córeczkę. Nie uwierzycie jak ją nazywa

Wczoraj znowu otworzyła się przed internautami. Wyznała, że po blisko sześciu miesiącach mieszkania non stop na Mazurach ma już dość wsi.

Tęsknię za morzem i plażą, tęsknię za lotniskami, za pakowaniem i kupowaniem kremów do opalania. Za kupowaniem kostiumu kąpielowego, w którym modelka na zdjęciu wygląda bosko a ja raczej jak nieforemny, blady kurczak ale i tak go zatrzymuję, modląc się, że dzięki opaleniźnie będzie dobrze. Tęsknię za smakiem muli w białym winie albo za zapachem Rzymu kiedy jest gorąco. Za grecką sałatką, którą często przyrządzam w domu, ale którą trzeba jeść nad brzegiem morza, opierając się o białą ścianę domku z niebieskim oknem, żeby smakowała, jak należy. Tęsknię za smakiem wina rosé, na plaży, za piachem we włosach i za spalonym dekoltem – napisała Klimas.

Aktorka stwierdza, że dopadła ją monotonia i chcę być gdzieś, gdzie powietrze pachnie zupełnie inaczej, nasycić się odmianą i z rozkoszą wrócić na resztkę wakacji na Mazury albo już prosto z powrotem do Warszawy.

Natalia Klimas odsłania ciążowy brzuszek na ostatnich zdjęciach przed porodem

Natalia Klimas. Fot. Instagram

Natalia Klimas. Fot. Instagram

Natalia Klimas. Fot. Instagram

Natalia Klimas. Fot. Instagram