Natalia Siwiec (37 l.) trzy lata temu została szczęśliwą mamą Mii. Miss Euro 2012 postanowiła uczcić urodziny dziewczynki wpisem na Instagramie.

Natalia Siwiec zdradza sekret swojego PŁASKIEGO brzucha. Zrezygnowała z jedzenia TEJ rzeczy

Córka Natalii Siwiec kończy 3 lata

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski (44 l.) zostali rodzicami w 2017 roku. Dla Natalii było to pierwsze dziecko, jej mąż ma też syna z poprzedniego małżeństwa, którego często można zobaczyć w relacjach z podróży Natalii i Mariusza. Para pobrała się w 2012 roku w Las Vegas.

Natalia Siwiec pokazała się w sandałach, które zrobiły FURORĘ: „Klimat boho i Miss Boho”

Pięć lat po iście gwiazdorskim ślubie w stolicy światowego hazardu małżeństwo powitało na świecie córeczkę, której nadano oryginalne imię Mia. Z okazji urodzin dziecka Natalia Siwiec opublikowała wzruszający post na swoim Instagramie. Modelka stworzyła galerię uroczych zdjęć córki, którą opatrzyła bardzo emocjonalnym wpisie.

Natalia Siwiec wspomina wakacje. Fani: robisz coś oprócz LEŻENIA? Modelka odpowiedziała

 

Dziękujemy, że nas wybrałaś na swoich rodziców, nasz 3 letni motylku🦋Nauczymy Cię jak znaleźć balans w 3D, jak kochać, jak być uważną, zdrową, jak radzić sobie z emocjami i żyć w obfitości ✨🙌🏼♥️pokażemy jak piękne może być życie💥Dziękujemy za każdy moment spędzony z tobą! To dla nas zaszczyt i przyjemność 🥰dzięki tobie zrozumieliśmy jeszcze więcej i każdego dnia czegoś nas uczysz😘KOCHAMY CIĘ♥️

Niedawno modelka spotkała się z falą krytyki, ponieważ zdecydowała się nie zabierać 3-latki na wakacje. Jak sama później przyznała, nieustannie tęskniła za dzieckiem.

Blanka Lipińska i Baron odpoczywają z Natalią Siwiec. Mia załapała dobry kontakt z pisarką

Czy tym wpisem zamknie usta hejterom?

Natalia Siwiec w okularach Gucci.

Natalia Siwiec w okularach Gucci. Fot.Instagram/nataliasiwiec.official.

Natalia Siwiec na ściance

Natalia Siwiec/fot. AKPA

Natalia Siwiec na ściance

Natalia Siwiec/fot. AKPA

Natalia Siwiec, Mariusz Raduszewski

Natalia Siwiec, Mariusz Raduszewski fot. Baranowski/AKPA

Natalia Siwiec, Mariusz Raduszewski

Natalia Siwiec, Mariusz Raduszewski fot. Krzemiński Jordan/AKPA