Natalia Szroeder (23 l.) to polska wokalistka, a prywatnie dziewczyna Quebonafide. Gwiazda była jednym z gości na imprezie marki Local Heroes.

Wpadka z sukienką Natalii Szroeder i Górniak w koronie (ZDJĘCIA)

Natalia Szroeder jak Kardashianka na imprezie Local Heroes

Natalia miała na sobie modne legginsy przed kolano – tzw. kolarzówki. Widzimy je często u sióstr Kardashian, podobnie jak buty Szroeder – sandałki na obcasie z plastikowymi, przezroczystymi paskami. Na to zarzuciła kolorową kurtkę w kwiaty.

Stylizacja jest z pewnością zgodna z trendami. Natalia dobrze wygląda nawet w takim kroju spodenek, bo ma świetną figurę.

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder i Quebonafide

Pierwsze plotki, że Natalia i słynny raper są razem pojawiły się na początku 2018 roku. Zostali sfotografowani przez paparazzi. Trzymali swój związek w tajemnicy, ale teraz już nie kryją się ze swoim uczuciem. Nie wróżono i długiej przyszłości, ale teraz widać, że myślą o sobie poważnie.

Regularnie podbieram mojemu chłopakowi bluzy. Jak ludzie dużo przebywają ze sobą, to zaczynają się wzajemnie inspirować, czy to w kwestiach muzyki, mody, smaków czy spojrzenia na świat. Nagle otwieramy się na rzeczy, o których do tej pory nie mieliśmy pojęcia – powiedziała wokalistka w wywiadzie dla magazynu Joy.

Natalia Szroeder w nowym JOY o tym, co podbiera swojemu chłopakowi

Podoba wam się stylizacja Natalii?

Natalia Szroeder Natalia Szroeder
Natalia Szroeder Natalia Szroeder

Sonda

poll-violet

Natalia Szroeder jak Kardashianka - podoba wam się?

1
Natalia Szroeder

Wygląda super!

2
Natalia Szroeder

Czy ja wiem... Mam mieszane uczucia

3
Natalia Szroeder

Porażka!