O Natalii Szroeder ostatnio głośno zrobiło się, kiedy media ujawniły, że artystka zaczęła spotykać się z raperem Quebonafide. Wielu nie dowierzało plotkom. Ona ma wizerunek pięknej i niewinnej piosenkarki. On wizerunek niegrzecznego i wytatuowanego rapera. Szybko jednak stali się jedną z gorętszych par w show-biznesie. Chociaż mało o ich związku wiemy, bo nie mają w zwyczaju opowiadać o swoich uczuciach.

Natalia Szroeder zdradziła z kim zamieszkała! Wprowadziła się do Quebonafide?!

Piosenkarka udzieliła wywiadu dla magazynu Joy. Ujawnia w nim kilka osobistych wątków m.in. czytamy, co Natalia podbiera z szafy swojemu chłopakowi.

Oczywiście, regularnie podbieram mojemu chłopakowi bluzy. Jak ludzie dużo przebywają ze sobą, to zaczynają się wzajemnie inspirować, czy to w kwestiach muzyki, mody, smaków czy spojrzenia na świat. Nagle otwieramy się na rzeczy, o których do tej pory nie mieliśmy pojęcia
tłumaczy gwiazda.

Szroeder od początku jej kariery jest postrzegana jako grzeczna i poukłada dziewczyna. W wywiadzie przekonuje, że to tylko pogłoski.

Często podejmuję decyzje pod wpływem chwili. Staram się chwytać okazje, kiedy ta się nadarzy. Przykład? Pod wpływem impulsu kupiłam mieszkanie w Warszawie, z nikim nie konsultowałam tej decyzji. Trafiłam w Internecie na ogłoszenie, pojechałam je zobaczyć i w sekundę byłam pewna, że to to
powiedziała Szroeder.

Poza tym dowiadujemy się, że Natalia ma w zwyczaju blokować i usuwać komentarze na jej profilach społecznościowych i ma dziwny zwyczaj regeneracji.

Najlepiej regeneruje się w otoczeniu najbliższych. Kiedy jestem w trasie i nie mam takiej możliwości, najszybciej wycisza mnie i relaksuje szum i ciepło suszarki. Ostatnio zgadałam się z Margaret i okazało się, że ma tak samo.

Natalia Szroeder wstawiła zdjęcie z Quebonafide! SĄ RAZEM!

Obecnie Natalia pracuje nad drugim albumem studyjnym. W marcu ubiegłego roku zaprezentowała pierwszy singiel Parasole, który stał się radiowym przebojem. Z kolei dwa tygodnie temu opublikowała drugi singiel – Nie oglądam się.

A Wy co myślcie o Szroeder? Ma szanse na długą karierę?

Wyświetl ten post na Instagramie.

WOŚP 2019, fot.: Magda Bogulska

Post udostępniony przez Natalia Szroeder (@natalia_szroeder)