Natalie Portman na lotnisku z narzeczonym i synkiem (FOTO)
Natalie Portman na wielkich galach potrafi błyszczeć, ale na co dzień daleko jej do wizerunku z czerwonego dywanu. Gwiazda ubierając się stawia wyłącznie na wygodę i chyba nic poza tym.
Na lotnisku widziano ją wczoraj w białej, zmiętej koszuli, dżinsach i trampkach. Tak piękna aktorka nawet w tym wygląda nieźle, ale trzeba przyznać, że w porównaniu z innymi gwiazdami, które podróżują bardzo en vogue Natalie prezentuje się nad wyraz skromnie.
– Nie uważam siebie za piękność – mówi o sobie w najnowszym wywiadzie dla Madame Figaro – Wolę określenie “pożądana\”, bo można to powiedzieć o wszystkich kobietach.
W takiej stylizacji łatwiej ją nazwać jednak jako \”piękną\”.










jest prze-pię-kna!!! obok charlize theron najpiękniejsza aktorka!
TAKI MĘŻCZYZNA NA TAKIM OBRAZKU -UMMM, ZAJE..TE (am)
slodko wyglądaja ;D
to jest chyba różowy kolor!
Matko Święta! Tragedia!! Natalie nie ubrała się tak jak powinna. Przecież nie wygląda źle
Biała a nawet różowa ta koszula!
Ale fajny tatuś-facet super sensualny
gość, 25-07-12, 18:03 napisał(a):Ooo mam to samo nosidełko :)ja teeez…
Normalnie wyglada, na luzie co sie czepiacie
Według mnie ubrala się normalnie jak normalna kobieta na co dzień. Nie wyszła ani w piżamie ani w dresie co w US jest normą.
Dla mnie bardzo przeciętna z wyglądu dziewczyna – nawet po obróbce przez specjalistów nic nadzwyczajnego. Ale jest niezłą aktorką a to najważniejsze
Ooo mam to samo nosidełko 🙂
moze nie chciala sie wyrozniac z tlumu. wyglada bardzo ladnie, ma ladny ksztalt twarzy i wlosy
słitaśny piesek
sliczna, wyglada mlodo i dobra aktorka
heh, fajny piesek… tak, że podobny do pani;) oboje maja piekne kudly;)
Idiotyczny artykul – wyszli z samolotu to jak maja wygladac?! Ubrani na luzie, wygodnie, pomięta koszula – normalny wygląd po locie z dzieckiem, mężem i psem.
gość, 25-07-12, 15:17 napisał(a):wydaje się być pyszna siebie – wielce mi wielka aktorka bo oskara otrzymała chyba “pewna siebie”, a nie pyszna…i faktycznie, może nie wielka, ale dobra aktorka bo oskara otrzymała. z reguły za to się je otrzymuje
wydaje się być pyszna siebie – wielce mi wielka aktorka bo oskara otrzymała
gość, 25-07-12, 15:52 napisał(a):gość, 25-07-12, 15:17 napisał(a):wydaje się być pyszna siebie – wielce mi wielka aktorka bo oskara otrzymała chyba “pewna siebie”, a nie pyszna…i faktycznie, może nie wielka, ale dobra aktorka bo oskara otrzymała. z reguły za to się je otrzymujea mi sie wlasnie wydaje bardzo skromna osoba. no ale ile ludzi tyle opini
a on nie udusi tego dziecka???
Ona jest bardzo ładna, twarz ma śliczną i jest dobrą aktorką.
“Piękne kobiety zostawmy mężczyznom bez wyobraźni.” Marcel Proust
Da się żyć normalnie w Hollywood? Da, wbre opinii “gwiazd”, które sprzedają ustawki dla poklasku i popularności.
świetna aktorka. prześliczna, mądra i utalentowana. takiej laski z świecą szukać. Hollywood nie namieszał jej w bani
ależ ten facet niesamowicie wygląda 🙂
“w białej, zmiętej koszuli”w bialej koszuli faksiu?
Białej koszuli???Ja tam widzę róż!
Ja też jestem fanką stylu sportowo – rockowego. Nie ma to jak jeansy, trampki czy bluza z kapturem. Coś wygodnego, ale jak kto lubi. Gusta są różne, widać Nat ceni luz.
Nie cierpie jej jest w niej coś odrazajacego, pozdrawiam, Magda
Dobrze wygląda, a ciuchy i tak ma pewnie markowe…
Chyba o to chodziło – żeby być jak najmniej rozpoznawalnym.