Nawet turban nie odebrał urody Kourtney Kardashian (FOTO)

kourtney-kardashian-51-R1 kourtney-kardashian-51-R1

Kourtney Kardashian nie wygląda zupełnie na niewyspaną, przemęczoną mamę małego dziecka.

Z pewnością ma do pomocy sprytne nianie – w przeciwnym razie celebrytka nie mogłaby sobie pozwolić na wielogodzinne wyjścia, podczas których pozuje paparazzi i kręci kolejne ujęcia do rodzinnego reality show.

Kilka dni temu Kardashianka razem z partnerem, Scottem Disickiem, wybrała się na przystań. Na parę czekała tam łódź.

Na rejs po oceanie Kourtney ubrała się dość nietypowo – na głowę założyła turban stanowiący komplet z kolorową tuniką.

Trzeba jednak przyznać, że choć wybrała ryzykowne fasony i tak wyglądała świetnie.

Zgadzacie się?

Nawet turban nie odebrał urody Kourtney Kardashian (FOTO)
   
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

12 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Ten jej facet to taka z wyglądu sierota. Za to ona piekna

widać że pod tym namiotem na dwa balerony a nie nogi

śliczna jest

zdecydowanie najzgrabniejsza i śliczna

Jeśli według was ona ma balerony i jest gruba i ma wystający bęben to jak ocenicie Grycanki??? Wy za to zapewne jesteście bardzo urokliwe bez wad, chodzące ideały tylko krytykować potraficie.

gość, 28-09-12, 11:34 napisał(a):gość, 28-09-12, 10:51 napisał(a):pod tym namiotem widac jakie ma grubasne giry i nawet gorset nie pomaga jej ukryc ten wystajacy beben. Szkoda ze wszystko kosztem dziecka. I jakby tak wyskoczyla na ulice to wszyscy by ja wysmiali a nad morze to nawet w reczniku moze wyskoczyc.Po co tyle jadu. Kobieta niedawno urodziła, ma już wyglądać jak modelka? to chyba dobrze, że wybiera luźne fasony. apeluję do wszystkich dewot które komentują na kozaku o nauczenie się jakiegokolwiek nowego słowa poza jadem bo to już jest naprawdę nudne

ona jest najsliczniejsza z siostr

wyglada jak ten z rodziny Griswoldów jak oglądał stare filmy na poddaszu

gość, 28-09-12, 10:51 napisał(a):pod tym namiotem widac jakie ma grubasne giry i nawet gorset nie pomaga jej ukryc ten wystajacy beben. Szkoda ze wszystko kosztem dziecka. I jakby tak wyskoczyla na ulice to wszyscy by ja wysmiali a nad morze to nawet w reczniku moze wyskoczyc.Po co tyle jadu. Kobieta niedawno urodziła, ma już wyglądać jak modelka? to chyba dobrze, że wybiera luźne fasony.

pod tym namiotem widac jakie ma grubasne giry i nawet gorset nie pomaga jej ukryc ten wystajacy beben. Szkoda ze wszystko kosztem dziecka. I jakby tak wyskoczyla na ulice to wszyscy by ja wysmiali a nad morze to nawet w reczniku moze wyskoczyc.

ręcznik na glowie i tyle

Fajnie:-)