Mimo że Scott Disick (35 l.) i Kourtney Kardashian (40 l.) nie są parą od kilku lat, łączy ich trójka dzieci. Wciąż pozostają ze sobą w bliskich relacjach, chociaż od dłuższego czasu on jest w związku z Sofią Richie (20 l.). W KUWTK w końcu wyznał, jak udaje mu się pogodzić nową relację z przeszłością i przyznał, że Kourt nadal jest dla niego ważna.

Porażka! Kourtney Kardashian świętowała swoje urodziny ze… Scottem i Sofią

Scott Disick przyznaje, że Kourtney Kardashian i dzieci są dla niego najważniejsze

Podczas podróży do Bali szaman oznajmił Kourtney, że ona i Scott są bratnimi duszami. To skłoniło go do odważnego wyznania.

Sofia wchodząc w to wiedziała, że jestem bardzo blisko z Kourt. Powiedziała: Słuchaj, nigdy nie wejdę między ciebie a twoją rodzinę, dzieci. Po prostu porozmawiaj ze mną i spraw, abym czuła się komfortowo – wyznał Scott w rozmowie z Khloe Kardashian.

 

Kourtney Kardashian

Przez długi czas myślałem, że będę nieszczęśliwy. Nie sądziłem, że znów przytrafi mi się coś dobrego. Zdecydowanie nie chcę lekceważyć mojego związku z Sofią, ponieważ wiele dla mnie znaczy.

Kourtney Kardashian na 40. urodziny zażyczyła sobie… brzuszek CIĄŻOWY!

Dalej wyznał, że Kourtney i dzieci są dla niego priorytetem.

Bez względu na to, czy Kourtney i ja jesteśmy bratnimi duszami, czuję, że wiele zawdzięczam jej i wiele straciłem, kiedy nie byłem dla niej najlepszym partnerem (…) Sofia wie, że wychowujemy razem trójkę dzieci i nawet jak skończą 100 lat, nadal będę się upewniał, że Kourtney i nasze dzieci są priorytetem w moim życiu.

Myślicie, że historia Scotta i Kourtney nie jest jeszcze zakończona?

ZOBACZ TAKŻE:

Sofia Richie pragnie dziecka. Scott zareagował nieodpowiedzialnie

Scott Disick złożył życzenia Kourtney Kardashian – celebrytka KOŃCZY 40 LAT

Kourtney Kardashian jeszcze nigdy tak ciepło nie wypowiadała się na temat Scotta Disicka

*PREMIUM-EXCLUSIVE* Three's Company for Kourtney Kardashian, Scott Disick and Sofia Richie**WEB EMBARGO UNTIL DECEMBER 24, 2018 at 11:00 AM PST** Sofia Richie, Kourtney Kardashian Kourtney Kardashian meets up with ex Scott Disick to drop off daughter Reign in Malibu, CA.

Sonda

poll-violet

Kto bardziej pasuje do Scotta Disicka - Kourtney Kardashian czy Sofia Richie?

1

Oczywiście, że Kourtney. Jestem pewna/y, że do siebie wrócą...

2

Widać, że to z Sofią jest szczęśliwy!

3
scott disick

Żadna do niego nie pasuje - powinien znaleźć nową partnerkę