Kourtney Kardashian została skrytykowana przez internautów za wysłanie do szkoły 6-letniej córki  Penelope w butach Gucci za 400 dolarów. Fala krytyki wylała się po tym, jak Kim Kardashian (38 l.) opublikowała zdjęcie z córkami, które właśnie wróciły po feriach do szkoły. Może fani nie zwróciliby na to uwagi, gdyby nie to, że North West (5 l.) ma na sobie zwykłe białe Conversy.

Porażka! Kourtney Kardashian świętowała swoje urodziny ze… Scottem i Sofią

Kourtney Kardashian – dzieci

Prezenterka telewizyjna Wendy Williams (54 l.), która jest znana z uszczypliwości w stronę rodziny Kardashianów w środowym programie stanęła po stronie Kourtney. Wyśniła, że drogie buty zbiegają się z ich drogim życiem.

To niewiarygodne, jacy są ludzie. Jej dziecko nie chodzi do szkoły z moim ani Twoim dzieckiem. Penelope chodzi do szkoły, gdzie inne dziewczynki mają buty za 4000 dolarów, a chłopak z klasy ma plecak z prawdziwych diamentów

– powiedziała Wendy.

Jak podaje źródło w HollywoodLife, Kourtney i cała rodzina Kardashianów jest zszokowana, że Wendy stanęła po jej stronie, były przyzwyczajone do złośliwości ze strony Williams. Natomiast nie są jeszcze gotowe na zawarcie z nią rozejmu.

Na razie nadal nie ma szans, aby Kardashianki pojawiły się w jej programie talk-show. Powiedziała zbyt wiele krzywdzących słów

– zaznacza bliski znajomy sióstr.

Kourtney Kardashian w jaskrawych spodniach przytula się ze Scottem Disickiem

Williams w programie do tej pory uwielbiała dogryzać sławnej rodzinie. W ubiegłym roku powiedziała, że Kim w bikini wygląda żałośnie i widać, że jest zdesperowana, bo chce zwrócić uwagę Kanye Westa.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

CEO of @poosh

Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Good morning 🍳

Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

Kourtney Kardashian
Kourtney Kardashian