O nowej dziewczynie Nergala pisaliśmy już jakiś czas temu (news tutaj: Nergal spotyka się z nową dziewczyną). Od tego czasu związek Adama i Anny Ratajczak wyraźnie nabrał tempa i kwitnie w najlepsze.

Lider zespołu Behemoth stracił głowę dla tajemniczej dziewczyny i świata poza nią nie widzi – dla niej nawet przeprowadził się z ukochanego Trójmiasta do Warszawy, gdzie z nią zamieszkał.

Nergal jest pewny ze to ta jedyna na tyle, że jak donosi Fakt, chce mieć z nią dziecko. Podobno nawet starania się już rozpoczęły.

Wszystko zaczęło się od tego, że miał pracować w Warszawie nad nową płytą, a Ania zaproponowała, że może zatrzymać się u niej. Teraz jednak praca nad płytą jest u niego na drugim miejscu. Adam strasznie się zakochał, mówi tylko o Ani – zdradza gazecie znajomy muzyka. – Ostatni raz tak się zachowywał, gdy był związany z Dodą. Ale ich relacja była bardzo burzliwa, a związek z Anią jest ponoć o wiele dojrzalszy. Poza tym Adam uwielbia dzieci i czuje, że to nie tylko odpowiedni moment, ale i odpowiednia partnerka.

Kto by pomyślał, że pozującemu na skandalistę i satanistę artyście zamarzy się rodzinka. A jednak miłość potrafi zmienić każdego!

Ciekawe tylko co na to Doda

Zakochany Nergal chce mieć dziecko!