Wygląda na to, że prezenter telewizyjny i muzyk 40-letni Nick Cannon naprawdę chce mieć tyle dzieci, by móc mieć własną drużynę piłkarską. W minioną niedzielę zorganizował niewielką imprezę dla najbliższych, podczas której wraz z partnerką 30-letnią Bre Tiesi pochwalili się płcią malca. To będzie chłopiec!

Były mąż Mariah Carey wyznaje szokujący powód: „dlatego mam problemy z seksem”

Szczęśliwa nowina w smutnym czasie

Bre Tiesi, która niedawno sfinalizowała rozwód z futbolistą Johnnym Manzielem – została sfotografowana, tuląc swój ciążowy brzuszek w białej sukience z wysokimi szpilkami. Para wygląda na bardzo szczęśliwą.

To wyjątkowe przyjęcie nastąpiło zaledwie miesiąc po tym, gdy Nick Cannon stracił swojego synka Zena. Niestety 5-miesięczny syn muzyka i modelki Alyssy Scott zmarł na guza mózgu 5 grudnia 2021. Fani są skonsternowani.

Fani zastanawiają się, czy świętowanie kolejnej ciąży, kolejnej partnerki w taki sposób jest najbardziej odpowiednie, skoro zaledwie miesiąc wcześniej pochował malutkiego synka. W sieci pojawiły się komentarze, „Czy nie mogłeś oszczędzić sobie imprezy?”, „kolejne dziecko i kolejna kobieta, czy nie możesz się opanować?”, a także, „Cieszę się waszym szczęściem, ale to trochę nie na miejscu”.

Mariah Carey jest „wciąż wściekła”, że eks kupił ten prezent ich dzieciom

A jakie jest Wasze zdanie?

Nick Cannon dzieli 10-letnich bliźnięta Monroe i Maroccan z byłą żoną Mariah Carey, a także 4-letniego syna Goldena „Sagona” i roczną córkę Powerful Queen ze swoją eks Brittany Bell. W czerwcu 2021 powitał na świecie także bliźnięta Zion Mixolydian i Zillion „Zilly” Heir z Abby De La Rosa w czerwcu 2021 roku. Cannon stracił w grudniu swojego 5-miesięcznego syna Zen, którego dzielił z byłą Alyssą Scott. Teraz kolejny potomek będzie dziełem związku z nową partnerką Bre Tiesi.

SKANDAL! Były mąż Mariah Carey oskarżony o oferowanie usług seksualnych gwieździe Disney’a?!

Nick Cannon i Bre Tiesi Fot.BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Nick Cannon

Fot.Forum

Nick Cannon Fot. Forum