Brittany Bell (34 l.) i Nick Cannon (41 l.) spodziewają się kolejnego dziecka. Prezenter telewizyjny i muzyk ujawnił w minioną środę, że partnerka – modelka jest w ciąży z 3. potomkiem. Będzie to już dziecko numer 10, dla byłego faceta Mariah Carey.

Nick Cannon wyznaje miłość Mariah Carey

Czas się zatrzymał i to się stało. #Sunshine #SonRISE – napisał Cannon na Instagramie pod filmem przedstawiającym ich sesję macierzyńską.

Podczas gdy wielu zwolenników Cannona skorzystało z sekcji komentarzy, aby podzielić się swoimi „gratulacjami”, inni wyrażali swoje niedowierzanie z jego WCIĄŻ rosnącej ilości potomstwa.

A on dalej robi te dzieci? – napisał jeden z użytkowników mediów społecznościowych. Inny zażartował: „Po prostu nie wiesz, kiedy wyciągnąć>”

Nick Cannon ojcem po raz 10.

Kiedy para powitała syna i córkę odpowiednio w 2017 i 2020 roku, Cannon był już ojcem bliźniaków Morooco i Monroe ze swoją byłą żoną Mariah Carey. Ponadto jest ojcem bliźniaków Ziona i Zilliona z Abby De La Rosą.

Nick Cannon pożegnał synka, a już świętuje ciążę nowej partnerki

Syn Cannona i modelki Alyssy Scott, Zen zmarł 5 miesięcy po narodzinach. Malec walczył z rakiem mózgu. Do tego Bre Tiesi urodziła mu syna o imieniu Legendary.

Nick Cannon i Bre Tiesi Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Nick Cannon i Bre Tiesi Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Nick Cannon

Fot.Forum