W niedzielę 29-letni piosenkarz Jonas Brothers udostępnił w mediach społecznościowych słodkie zdjęcie 5-miesięcznej córki Malti Marie, która ma na sobie identyczne buty, co on. To prezent od Priyanki Chopry!

Priyanka Chopra pokazuje córeczkę, która spędziła ponad 100 dni na intensywnej terapii

Nick Jonas świętuje pierwszy Dzień Ojca

Podekscytowany Nick Jonas postanowił pokazać swoim fanom, jak świętuje ten ważny dla niego dzień:

Pierwszy Dzień Ojca z moją córeczką. Dziękuję @priyankachopra za niesamowite trampki Ojciec-Córka i za uczynienie mnie tatą, tak bardzo cię kocham. Szczęśliwego Dnia Ojca dla wszystkich ojców i opiekunów. ❤️ – napisał pod postem na swoim Instagramie.

Na zdjęciu Nick trzyma Malti, która ma na sobie białe trampki Vans z literą „M” z tyłu. Nick ma na sobie takie same buty z „MM” z tyłu lewego buta i napisem „tata” na prawym bucie.

Priyanka Chopra i Nick Jonas pierwszy raz razem odkąd zostali rodzicami

39-letnia Priyanka udostępniła to samo zdjęcie na swoim Instagramie wraz z podpisem:

Szczęśliwego pierwszego dnia ojca, kochanie. Oglądanie Cię z naszą małą dziewczynką to moja największa radość..co za wspaniały dzień powrotu do domu…Kocham Cię..o wiele więcej ❤️

Priyanka Chopra szaleje na punkcie swojego męża, Nicka Jonasa. Nie mogła się od niego ODKLEIĆ! (ZDJĘCIA)

Priyanka i Nick powitali córeczkę Malti w styczniu tego roku. Dziewczynka przyszła na świat przez surogatkę, która miała po porodzie problemy zdrowotne i pierwsze trzy miesiące spędziła na intensywnej terapii. Na szczęście teraz jest już wszystko w porządku i młodzi rodzice mogą cieszyć się swoim maleństwem w domu.

Priyanka Chopra i Nick Jonas fot. / Backgrid UK / Forum

62nd Grammy Awards – Arrivals – Los Angeles, California, U.S., January 26, 2020 – Priyanka Chopra and Nick Jonas., Image: 494931134, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: MIKE BLAKE / Reuters / Forum

Priyanka Chopra fot. Reuters / Forum