Priyanka Chopra i Nick Jonas robią furorę kolejnym uroczym rodzinnym zdjęciem. Gwiazdorska para właśnie wrzuciła na swój Instagram słodką fotkę na której widać ich razem ze swoją maleńką córeczką.

Rodzinne zdjęcie Priyanki Chopry i Nicka Jonasa

Wczoraj na swoim Instagramie aktorka opublikowała zdjęcie pary spędzającej czas na basenie ze swoją córką Malti Marie Chopra Jonas w Los Angeles. Priyanka zasłoniła emotikonki twarz swojej córeczki.

To nie jedyne zdjęcia Malti, które udostępnili Nick i Priyanka. W ciągu ostatnich kilku miesięcy zamieścili również zdjęcia swojego maleństwa świętującego swoje 6-miesięczne urodziny, spędzającego czas z rodziną ubraną w bardzo drogie stroje. Priyanka jednak za każdym razem zakrywa twarz swojej pociechy.

Priyanka, lat 40, i Nick, 29 lat, powitali Malta przez surogatkę w styczniu. Dziecko spędziło ponad 100 dni na oddziale intensywnej terapii noworodków.

„Podróż każdej rodziny jest wyjątkowa i wymaga pewnego poziomu wiary” – napisał Nick w części hołdu na Instagramie z okazji Dnia Matki w maju zeszłego roku – „i chociaż nasza podróż była kilkoma trudnymi miesiącami, z perspektywy czasu staje się całkiem jasne, jak cenna jest i perfekcyjna jest każda chwila.”

Według informatora portalu „E!News” Priyanka i Nick to naprawdę dobrana para.

„Priyanka i Nick są wspaniali” – powiedział niedawno źródło E! Aktualności. „Naprawdę są bardzo szczęśliwą parą, która po prostu dobrze prosperuje, bawi się i nadal żyje swoim życiem. Ciężko pracują, prowadzą interesy, organizują imprezy towarzyskie i opiekują się Malti”.

Priyanka Chopra i Nick Jonas fot. / Backgrid UK / Forum