Nick Jonas i Priyanka Chopra niedawno zostali rodzicami. Od tamtej pory próżno było ich szukać zarówno na Instagramie jak i nikt nie widział ich razem publicznie. Wczoraj jednak para postanowiła wybrać się na kolację do ekskluzywnej restauracji.

Właśnie SUROGATKA urodziła dziecko Priyance Choprze i Nickowi Jonasowi

Nick Jonas i Priyanka Chopra na randce

Nick Jonas i Priyanka Chopra 15 stycznia ogłosili, że właśnie zostali rodzicami. Wszyscy początkowo zastanawiali się jak to możliwe skoro jeszcze tydzień wcześniej Chopra była widziana na jachcie z zupełnie płaskim brzuchem. Para jednak wyjaśniła, że skorzystała z usług surogatki. Gwiazda całe wyznanie i prośbę o uszanowanie ich prywatności wystosowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Po ogłoszeniu tej radosnej nowiny Priyanka na dłuższy czas zniknęła z Instagrama. Prawdopodobnie zajęły ją obowiązki młodej mamy. Wczoraj wieczorem wysupłali jednak trochę czasu i wybrali się wspólnie na kolację. Fotoreporterzy zobaczyli ich razem po raz pierwszy od ponad miesiąca. 29-latek i 39-latka szli do ekskluzywnej restauracji Nobu w Malibu trzymając się za ręce. Dołączyli do swoich przyjaciół i razem zjedli kolację. Na razie oboje milczą w kontekście tego jak się czują jako rodzice i nie udzielili żadnego wywiadu na ten temat.

Priyanka Chopra bezczelnie ZIGNOROWAŁA Williama i Kate. Jest nagranie

Nick Jonas i Priyanka Chopra Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Nick Jonas i Priyanka Chopra Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Nick Jonas i Priyanka Chopra Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum