Jednym z głośniejszych związków Nicole Scherzinger (41 l.) był ten z kierowcą wyścigowym, sześciokrotnym mistrzem świata Formuły 1, Lewisem Hamiltonem (35 l.). Po rozstaniu z nim związała się z tenisistą Grigorem Dimitrovem (28 l.) jednak z czasem para rozstała się.

Nicole Scherzinger pokazała SUTKI na imprezie przed Grammy!

Nicole Scherzinger na randce – kim jest jej partner?

Pod koniec minionego roku Nicole związała się z nowym partnerem, którego poznała na planie programu „X-Factor”, w którym jest jurorką. Thom Evans (34 l.) pojawił się w show wraz ze swoim zespołem, choć w przeszłości to nie muzyka była jego pasją, a sport. Evans jest byłym zawodnikiem rugby.

Partner wokalistki „Pussycat Dolls” jest od niej młodszy o 7 lat, ale jak widać, różnica wieku im w niczym nie przeszkadza. Choć początkowo kryli się ze swoim uczuciem, to teraz nie uciekają przed paparazzi. A ci spotykają ich dość często. Ostatnio paparazzi zrobili zdjęcia Nicole i Thomowi, kiedy byli na randce w restauracji. Nicole trudno było nie zauważyć. Artystka założyła błyszczącą, krótką sukienkę, który wyeksponowała jej długie nogi.

Nicole Scherzinger i Thom Evans/fot. Mega Agency/Forum

ZOBACZ TEŻ:

Ta gwiazda wybrała się na imprezę w za krótkiej sukience! Cały czas się poprawiała

Nicole Scherzinger omal nie odrzuciła roli w Dirty Dancing przez… aborcję!

Każdy chciałby mieć takie włosy. Nawet kobiety zazdroszczą 8-latkowi fryzury

Nicole Scherzinger i Thom Evans/fot. Mega Agency/Forum

Nicole Scherzinger i Thom Evans/fot. Mega Agency/Forum

Nicole Scherzinger/fot. Mega Agency/Forum

Thom Evans/fot. Mega Agency/Forum