Nie masz pomysłu jak spędzić Walentynki z ukochaną osobą?

Nie tylko Ciebie to spotyka!

Zobacz też: 5 sposobów na romantyczną kolację walentynkową w domu

Święto Zakochanych to jedyny dzień w roku, gdzie można pozwolić sobie na pokazanie swojej „romantycznej natury” wobec drugiej połówki.

Zacznijmy zatem od tych najłatwiejszych porad, które przewijają się niemal na każdej stronie:

1. Śniadanie do łóżka.

Choć na pierwszy rzut oka jest to oczywiste, to wiele par o tym po prostu zapomina. Ukochana osoba z pewnością doceni fakt, że poświęciłaś (lub poświęciłeś) czas na przygotowanie czegoś dobrego.

Pamiętaj, że kreatywność zawsze się liczy.

2. Kolacja we dwoje.

Jeśli mówiliśmy już o miłym początku dnia, to oczywiście musi być także jego dobre zakończenie. Nie zapomnij jednak, że wielu mężczyzn nie potrafi domyślać się takich oczywistości.

Może zakomunikuj mu to wprost, że właśnie chcesz gdzieś wyjść w ten wieczór?

Nie masz pomysłu jak spędzić Walentynki?

3. Mężczyzno, nie zapomnij kwiatów!

To kolejny banał, o którym (niestety) wielu panów po prostu zapomina. A same przyznajcie, że otrzymanie bukietu róż (tudzież fiołków, goździków, tulipanów etc.) na pewno wpłynie na dobry nastrój przez resztę dnia.

4. Wspólny spacer.

Czy macie w swojej okolicy jakieś romantyczne miejsca? Przejdź się tam ze swoją ukochaną osobą! Badania udowadniają, że wspólne wyjścia oraz wycieczki utrwalają związek i czynią go szczęśliwszym.

Swoją drogą, pamiętajcie, że nuda i stagnacja może zabić każdy związek.

Nie masz pomysłu jak spędzić Walentynki?

Za nami te mniej lub bardziej oczywiste sposoby na Święto Zakochanych. Jednak wiele osób nie będzie usatysfakcjonowana takimi „poradami”.

Zobacz też: Prezent na walentynki dla niej i dla niego

Dlatego tu powstaje pytanie: jak ciekawie spędzić walentynki, odbiegając przy tym od utrwalonych schematów?

1. Mężczyzno, wyślij jej kwiaty wprost do pracy/uczelni itd.

Niech koleżanki zazdroszczą jej takiego faceta. Warto wykorzystać tutaj pocztę kwiatową, która oferuje tego typu usługi.

Nie mówiąc już o tym, że warto wysilić się przy tym na parę słów od siebie w dołączonym liście do bukietu. To w końcu jest ZAWSZE w cenie.

2. Kobieto, kup najseksowniejszą bieliznę, na jaką pozwala Ci wyobraźnia.

Jeśli Twój ukochany zasłużył (a mniemamy, że tak właśnie jest), to zainwestuj w pończochy, tudzież inne seksowne wdzianko.

Niestety wiele pań nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważne są takie dodatki w sypialni. A szkoda, bo nie trzeba pomocy „amerykańskich naukowców”, aby stwierdzić, że udane życie seksualne wpływa na całokształt udanego związku.

Nie masz pomysłu jak spędzić Walentynki?

3. Kiedy już będziecie ze sobą, to wyłącz komórkę!

Nic tak nie rozprasza, kiedy ukochana osoba siedzi na Instagramie/Facebooku, czy innym „Snake’u” na Nokii. W taki dzień dajcie sobie na wstrzymanie z wrzucaniem „słitaśnych fotek” i doceńcie obecność swojej drugiej połówki!

Uwierzcie, taki mały gest, a naprawdę może ucieszyć.

Zobacz też: RESERVED VALENTINES DAY – WALENTYNKOWE PROPOZYCJE NA 2017 ROK

4. Powspominajcie.

Macie album ze zdjęciami? Jeśli tak, to usiądźcie razem i przypomnijcie sobie wszystkie radosne chwile ze sobą. Jeśli nie macie takiego czegoś, to zawsze możecie go przygotować na prezent. Wasza ukochana osoba na pewno doceni taki gest!

Nie masz pomysłu jak spędzić Walentynki?

Teraz Wasza kolej! Jakie macie pomysły i sprawdzone sposoby na spędzenie Walentynek?

Nie masz pomysłu jak spędzić Walentynki?