Michał Malitowski (39 l.), geniusz tańca i juror „Tańca z gwiazdami” nie jest odporny na wdzięki swej żony. Świeżo upiczony mąż (Malitowski ożenił się w styczniu tego roku) na ramówce Polsatu nie mógł utrzymac rąk przy sobie. Podczas pozowania z żoną na ściance, złapał ukochaną za pupę.

Michał Malitowski wydał oświadczenie ws. rozstania z partnerką. Kryje się za tym smutna historia

Po rozstaniu z wieloletnią partnerką, Joanną Leunis, z którą Michał ma córeczkę, tancerz wpadł jak śliwka w kompot i zakochał się w pięknej tancerce, Yuliyi Phillip.

Tancerz tak opowiadał o wybuchu uczucia:

Ma na imię Julia. Pochodzi z Australii, tam też poznaliśmy się wieki temu. Nie utrzymywaliśmy kontaktu, mimo że przez jakiś czas pracowała jako instruktorka w mojej szkole w Hongkongu. Dopiero, gdy usłyszała o moich problemach, napisała do mnie, że mnie rozumie, bo ona też przechodziła kiedyś przez to samo. Mogliśmy rozmawiać o mojej chorobie, nie musiałem niczego udawać. Moi bliscy szybko ją polubili. To dla mnie bardzo ważne – mówił Michał.

ACH! Michał Malitowski pokazał zdjęcie z partnerką i ich córeczką (Facebook)

Dziś widać, że miłość jest ogromna, a Michał wciąż jest w siódmym niebie. Spójrzcie tylko na jego zdjęcia z żoną – widać chemię 🙂

scena z: Michał Malitowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Michał Malitowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Michał Malitowski, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Michał Malitowski, SK:, , fot. Baranowski/AKPA