Poznajcie Haydena Godfreya. Hayden ma 17 lat i uczy się w Sky View High School w Smithfield, w stanie Utah.

Kiedy był w średniej szkole, nie mógł przeżyć widoku dziewczyn, które w dniu św. Walentego nie dostawały żadnych walentynek. Jego mama, Erin, wspominała w rozmowie z ABC News: Chciał, żeby tego dnia każda dziewczyna poczuła się miło.

Przez ostatnie lata Hayden kupował mnóstwo kwiatów, które wręczał znajomym dziewczętom w Walentynki. W tym roku postanowił pójść na całość.

Przed świętem miłości Hayden kupił… 900 goździków, które wręczył wszystkim dziewczynom uczącym się w jego szkole. Teraz miał pewność, że w tym szczególnym dniu każda dziewczyna z jego szkoły wróci do domu z pięknym kwiatkiem.

Żeby zarobić na kwiaty, chłopak pracował w McDonald’s, w meksykańskiej restauracji i w sklepie spożywczym. Zaoszczędził ponad 450 dolarów, które przeznaczył na kwiaty.

Do przygotowania kwiatów dla każdej dziewczyny ze szkoły Hayden potrzebował pomocy – wsparło go 20 przyjaciół. Przed Walentynkami 834 dziewczyny wyszły ze szkoły z kwiatami.

Tego się nie da z niczym porównać – widzieć, jak każda dziewczyna przechodzi korytarzem z kwiatkiem w dłoni – napisał Hayden na Facebooku.

Romantyczny chłopak zebrał mnóstwo „lajków”, pojawiły się też… randkowe propozycje od zachwyconych dziewczyn. Nic z tego – Godfrey jest już zajęty. jego dziewczyna, Lilyan Sharp, powiedziała w rozmowie z ABC News, że jej chłopak jest wyjątkowy, bo dzięki niemu każda dziweczyna wychodziła tego dnia ze szkoły z szerokim uśmiechem na twarzy.