Nie poleciała do Sztokholmu, ale dała koncert w Warszawie (FOTO)

edyta-gorniak-g-R1 edyta-gorniak-g-R1

W preselekcjach do Eurowizji Edyta Górniak (43 l.) przegrała z Michałem Szpakiem (26 l.). Wielu fanów gwiazdy nie kryło rozczarowania, a sama Edyta w niezbyt grzecznym tonie komentowała wybór widzów.

Zobacz: Eurowizja 2016 – Edyta Górniak o Szpaku: Jak on się nazywa?

Sam Michał Szpak na konferencji prasowej w Sztokholmie ta odpowiedział na pytanie, który artysta biorący udział w preselekcjach podobał się mu najbardziej:

Moją ulubioną polską piosenką z preselekcji był utwór Edyty Górniak. Jest niesamowita. Wow! Kiedy śpiewała miałem motyle w brzuchu. Ja na scenie mówię w jej języku. W języku emocji. Kocham ją.

Za kilka dni rozpocznie się konkurs Eurowizji, Michał jest już w Sztokholmie. Ma za sobą pierwsze przesłuchania, próby i konferencję prasową. Występy naszego wokalisty są przyjmowane całkiem dobrze – mamy nadzieję, że komplementy pod adresem wykonawcy i jego piosenki przełożą się na wyniki głosowania.

Tymczasem Edyta Górniak wzięła wczoraj udział w koncercie Warszawa świętuje Dzień Europy. Gwiazda wystąpiła w błękitnej sukni z baskinką z dużym dekoltem na plecach. Zobaczcie zdjęcia.

Zobacz: EDYTA GÓRNIAK JAK DWUDZIESTOLATKA (FOTO)

Nie poleciała do Sztokhlomu, ale dała koncert w Warszawie (FOTO)

Nie poleciała do Sztokhlomu, ale dała koncert w Warszawie (FOTO)

Nie poleciała do Sztokhlomu, ale dała koncert w Warszawie (FOTO)

Nie poleciała do Sztokhlomu, ale dała koncert w Warszawie (FOTO)

Nie poleciała do Sztokhlomu, ale dała koncert w Warszawie (FOTO)

Nie poleciała do Sztokhlomu, ale dała koncert w Warszawie (FOTO)

Nie poleciała do Sztokhlomu, ale dała koncert w Warszawie (FOTO)

   
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

19 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

nie pasuje do niej jasno niebieski

Piękna delikatna diva polskiej sceny. Tak trzymać pani Edyto😊

Kraków jej służy wreszcie wygląda jak dama.

Jej czas sie juz dawno skończył, niech sie z tym pogodzi…

Piękna kobieta :)i wybitna wokalistka

Robi się z niej babus…

scena to najodpowiedniejsze miejsce dla pani Górniak

Nie poleciala bo jej ludzie nie chcieli ot i wszystko

Przepiękna kobieta !! Uwielbiam Cię Edi !!!

twarz wypchanego chomika, paskudnie wygląda i nagle- staro

przytyla i lata tez zaczyna juz widac

o, Edzia znów jadła pierogi…

jak Jacek Cygan pisał teksty jej piosenek to była gwiazdą nr 1 w Polsce. Ale i tak bardzo lubię jej głos – najpiękniejszy w Polsce

Edyta ma wspaniały głos ale posłuchajcie Marie Napieralskiej – testosteron albo Moniki Urlik. Do pewnego momentu myslalam ze nie ma innych talentów w Polsce na poziomie Górniak ale jak tylko posłuchałam Marie czy Moniki to wiem ze talenty sa ale słabo promowane;) Gdyby były promowane to miałybyśmy trzy divy a tak cały czas zachwycamy sie Edyta.

Jezu jaka stara lampucera

Edzi, czemu to samo

Piękny głos. Powinna koncertować, jest do tego stworzona.

Skocznie wygląda.tylko trochę za bardzo się opala to postarza

dziwnie wygląda na twarzy, ale to może kwestia kijowego oświetlenia. Też miałam iść, ale zniechęcił mnie deszcz :/