Edyta Górniak (45 l.) udzieliła wzruszającego wywiadu dla Dzień Dobry TVN. Mimo że długi czas mieszkała z Stanach Zjednoczonych, postanowiła na stałe przeprowadzić się do Polski. Jej ukochany syn – Allan chodzi aktualnie do szkoły wojskowej, a Edyta tworzy szczęśliwy związek:

Chłopak Edyty Górniak stanął na wysokości zadani! Zobaczcie, co dla niej zrobił!


W międzyczasie poznałam mężczyznę w Polsce. Allan znalazł tu szkołę, ja spotkałam kogoś. Może to jest znak? Staram się czytać te znaki jakie Pan Bóg stawia mi na drodze.

– mówiła w rozmowie z DDTVN.

Edyta Górniak już w marcu mówiła, że pragnie powiększyć rodzinę. W wywiadzie dla Pytanie na Śniadanie Extra wyznała, że chciałaby mieć drugie dziecko:


Tak, bardzo chciałabym być mamą po raz drugi. The Voice Kids jeszcze bardziej obudził mój instynkt macierzyński. To jest bardzo głęboki temat dla mnie. Dzisiaj niby się przesunął próg biologiczny dla kobiet i jest wiele przykładów – chociażby Janet Jackson, która w wieku 50 lat urodziła dziecko

– mówiła w marcu 2018 roku.

Artystka wyznała, że udało jej się zajść w ciążę, jednak ją straciła:

Allan Krupa pokazał dziewczynę! Edyta MUSIAŁA to skomentować!


To było jedno z najbardziej dziwnych, nieoczekiwanych doświadczeń. Wszyscy którzy mieli takie doświadczenie wiedzą, że tak naprawdę kobieta zostaje bardzo samotna z tym uczuciem. Nawet jeśli ma się wsparcie, ja miałam wsparcie mojej najbliższej ekipy (…) to jednak jest takie uczucie bardzo ogromnego osamotnienia i jakby tego, że trzeba przejść taką drogę: jest najpierw szok, potem nadzieja, badania i potem taka rozłąka przedwczesna. To jest bardzo bardzo trudne.

– wyznała w Dzień dobry TVN.

Edyta Górniak STRACIŁA CIĄŻĘ:

Edyta Górniak STRACIŁA CIĄŻĘ:

Edyta Górniak STRACIŁA CIĄŻĘ: