Wszyscy są zachwyceni okresem, który w amerykańskich mediach nazywany jest „Demi-sance”, który jest grą słowną z wyrazem „renesans”. Znana aktorka w wieku 61 lat wygląda doskonale i wcale nie zwalnia tempa. Gwiazda skradła „show” na festiwalu filmowym w Cannes swoimi pięknymi kreacjami.

Demi Moore zaprzecza parwom upływającego czasu

Demi Moore, która na festiwalu promowała swój nowy film – horror – „The Substance”, oprócz tego była gospodynią gali amfAR podczas festiwalu, podczas której Joe Jonas (34 l.) niespodziewanie pojawił się na scenie wraz ze swoim bratem Nickiem.

To właśnie w nim, insiderzy ze Stanów doszukują się jej nowego ukochanego, „Demi i Joe zaprzyjaźnili się. Mają wspólnych znajomych i połączyła ich pewna więź”.

Demi Moore i Joe Jonas parą?

Niecodzienną parę widziano, jak jedli razem lunch w ekskluzywnym hotelu du Cap-Eden-Roc w Antibes we Francji. A osoby im bliskie zdradziły, że ich relacja okraszona była „mocnym flirtowaniem”

Niedawno pisaliśmy, że Joe Jonas rozstał się ze swoją dziewczyną – modelką Stormi Bree i aktualnie jest singlem. Okazuje się, że nie na długo?

Jak oceniacie tę potencjalną nową parę Hollywood?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: