Nie wyobrażacie sobie poranka bez małej czarnej? W najbliższy Czarny Piątek zasmakuje wam jeszcze bardziej. Podziękujcie Nespresso – producentowi kawy, ekspresów i akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. Która z okazji Black Friday wprowadziła ofertę specjalną. Ceny spadają nawet o 90%!

Nespresso obniża ceny z okazji Black Friday – Oferta specjalna

O 90% taniej można kupić ekspresy marki (niektóre z nich kupicie teraz już za 100 zł!). 70% zniżki dostaniecie zaś na spieniacze i inne akcesoria do kawy, takie jak: szklanki, filiżanki, termosy, pojemniki na kapsułki, łyżeczki, a nawet… czekoladki do kawy. Wystarczy, że kupicie samą kawę – a przecież (tak jak my) jesteście od niej uzależnione. Szczegółów szukajcie na stronie Nespresso.com, gdzie już można zrobić zakupy (oczywiście w okazyjnych cenach). Oferta z okazji Black Friday już obowiązuje. Potrwa jeszcze pond 6 dni, czyli do 2 grudnia. Jeśli więc, szukacie pomysłu na mikołajkowy prezent (i nie tylko), wiecie co robić. Warto! W końcu Nespresso to jedna z najbardziej lubianych przez kawoszy marek.

Ciekawostka? Jeśli zakupy w Nespresso chcecie robić taniej nie tylko w Czarny Piątek, pobierzcie na telefon nową aplikację ShoppieGo. To doskonała okazja, by dobrze się bawiąc, zyskać kupony zniżkowe – do wielu z Waszych ulubionych sklepów. Wystarczy pobrać i gotowe. Sprawdźcie, jak  działa ShoppieGo.