Media obiegła wieść o śmierci Ewy Ampulskiej, która 23 września 2022 roku zmarła w wieku 43 lat. Aktorka była znana z polskich seriali, m.in „Na dobre i na złe” oraz „Barw szczęścia”. Widzowie mogli ją również oglądać w „Klanie”, „Plebanii” czy „Przyjaciółkach”.

Jak dziś wygląda ex-gwiazda Idola, Ewelina Flinta?

Nie żyje Ewa Ampulska. Aktorkę pożegnała Ewelina Flinta

O śmierci aktorki jako jedna z pierwszych, we wzruszającym wpisie poinformowała Ewelina Flinta, która niedawno współpracowała z Ampulską na planie teledysku do utworu „Zakochana”:

Serca nam pękają… Przedwczoraj odeszła Ewa Ampulska, cudowna kobieta, tancerka, aktorka, która wystąpiła w klipie do mojego utworu „Zakochana”. Piękna, wrażliwa, obdarzona ogromnym talentem. Kochała taniec. Ona była tańcem! Każdy jej ruch zachwycał. Ewuniu…. dziękuję Ci, że podzieliłaś się ze mną swoim darem i dobrym sercem. Bliskim Ewy chciałabym przekazać ogromne wyrazy współczucia.

Ewę pożegnała też Ifi Ude, która również pracowała na planie z aktorką:

Odeszła wspaniała kobieta, aktorka, tancerka, żona, matka. Ewa wystąpiła w moim pierwszym teledysku i od tamtej pory byłyśmy koleżankami. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do akcji. Piękny ptaku, wzleć wysoko ponad smutek. Moje kondolencje dla rodziny i bliskich – napisała na Facebooku.

Przekazujemy wyrazy współczucia i kondolencje dla rodziny i przyjaciół Ewy.