Ewelina Flinta to polska piosenkarka, która w 2002 zajęła drugie miejsce w pierwszej polskiej edycji programu Idol. Wydała dwa albumy studyjne, a za działalność artystyczną otrzymała szereg nagród.

Chociaż hity Eweliny nadal można usłyszeć w radiu, sama piosenkarka całkowicie wycofała się z życia publicznego. Jedynym miejscem, w którym od czasu do czasu udziela się Ewelina jest Instagram. W jednym z wywiadów przyznała, że przerosły ją oczekiwania innych związane z popularnością i tworzeniem kolejnych piosenek:

Myślę, że to był jakiś akt odwagi z mojej strony, szczególnie że naprawdę odczuwałam naciski z zewnątrz. „Już musisz nagrać, musisz wydać”. Podejmowałam nawet próby, ale słuchałam tych rzeczy, które były nagrane i czułam, że to nie jestem ja. Czułam, że nie chcę tego za wszelką cenę, dla popularności czy pieniędzy. Nie byłabym w stanie tego przełknąć – mówiła w rozmowie z „Co za tydzień”.

Jak dziś wygląda ex-gwiazda Idola, Ewelina Flinta?

Ewelina Flinta wystąpi w 19. edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”

Teraz okazuje się, że artystka po 20 latach powraca do telewizji! Polsat ogłosił, że Ewelina pojawi się w 19. edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Dotychczas program czekało już sporo zmian w związku z pojawieniem się Edwarda Miszczaka w Polsacie – ze stanowiska jurorów zwolniono Michała Wiśniewskiego i Katarzynę Skrzynecką, a następnie z uczestnictwa zrezygnował Piotr Gąsowski.

Jednocześnie jak podaje portal Pomponik, w nowym jury zasiądą Małgorzata Walewska, Paweł Domagała i Robert Janowski. Z kolei show poprowadzą Maciej Rock raz Maciej Dowbor.

Jesteście ciekawi jak po tylu latach Ewelina wypadnie w TV?

Ewelina Flinta pozostaje wierna wizerunkowi hippiski (FOTO)

pasekkozak

Zwyczajna Ewelina Flinta (FOTO)

Ewelina Flinta, Idol 2002

Ewelina Flinta, Idol 2002

scena z: Ewelina Flinta, Marcin Rozynek
SK: Mikrofony Popcornu 2003, nagrody, kwiecieñ 2004, nagrody muzyczne
fot. Zawada/AKPA

Ewelina Flinta

Ewelina Flinta

Ewelina Flinta

Ewelina Flinta