Były chłopak Bobbi Kristiny Brown – Nick Gordon, zmarł z powodu przedawkowania. Mężczyzna po serii zawałów serca został przewieziony do szpitala na Florydzie, jednak lekarzom nie udało się go uratować. Odszedł w Nowy Rok, zostawiając zdruzgotaną rodzinę w żałobie.

Oto NAJWIĘKSZA tajemnica Whitney Houston!

Związek Nicka Gordona i Bobbi Kristiny Brown

Według medialnych doniesień, były chłopak córki Whitney Houston zmarł w wieku 30 lat na skutek przedawkowania. O śmierci mężczyzny poinformował jego brat –  Jack Walker Jr.

Boże, czemu musiałem stracić swojego brata w Nowy Rok. Mogę tylko płakać – napisał na Facebooku

Śmierć 30-latka potwierdził w oświadczeniu przesłanym serwisowi plotkarskiemu People.

Jesteśmy wstrząśnięci utratą mojego brata. Zostawił pustkę w sercach członków rodziny i przyjaciół. Walka, którą przeszedł, nie była łatwa – czytamy w oficjalnym oświadczeniu wydanym przez brata Gordona

Swego czasu Nick Gordon był uznawany za odpowiedzialnego śmierci Bobbi Kristiny – jedynej córki Whitney Houston i Bobby’ego Browna. Bobbi Kristina zmarła w 2015 r. w wieku 22 lat. Kobieta została znaleziona nieprzytomna w wannie, w swoim domu na przedmieściach Atlanty. Natychmiast przewiezioną ją do szpitala, gdzie została wprowadzona w stan śpiączki. Młoda kobieta została odłączona od aparatury podtrzymującej życie 26 lipca 2015 r.

Rok później, w marcu ujawniono wyniki sekcji zwłok Bobbi Kristiny – przyczyną śmierci było zatrucie narkotykami i utonięcie. Opinia publiczna natychmiast oskarżyła Nicka Gordona o spowodowanie śmierci. To on miał podać narzeczonej substancje odurzające.

Zdaniem sądu Gordon ponosił odpowiedzialność cywilną za śmierć Kristiny, jednak nie postawiono mu zarzutów karnych. W listopadzie 2016 r. sąd zadecydował, że spadkobiercom Bobbi Kristiny należy się 36 mln dolarów od Gordona.

Bobbi Brown Nick Gordon

Fot.Forum

Bobbi Brown Nick Gordon

Fot.Forum

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kanye bezcześci pamięć Whitney Houston! Chce zrobić TO!

Córka Whitney Houston znaleziona nieprzytomna w wannie!

Aguilera w hołdzie Whitney Houston na AMA’s. Fanów zadziwiła reakcja Pink