Nie żyje Piotr Szczepanik! Nagrał najpiękniejszą polską balladę
Nie żyje Piotr Szczepanik – piosenkarz, gitarzysta, aktor. Zmarł w wieku 78 lat. Informację o jego śmierci przekazała mediom córka Jagoda. Przekazała, że tata zmarł w wyniku wieloletniej choroby.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 20 sierpnia, po wielu latach zmagań z chorobą, odszedł we śnie mój tata Piotr Szczepanik” – napisała Jagoda Maria Szczepanik.
Nie żyje Piotr Szczepanik
Magda Mołek przyznaje, że w końcu czuje się wolna po odejściu z DDTVN
Piotr Szczepanik śpiewał jedną z najpopularniejszych polskich ballad o miłości: “Kochać“. Poza tym znany z takich przebojów jak: “Goniąc Kormorany“, “Żółte kalendarze” czy “Nigdy więcej“.
Współprowadził program estradowo-kabaretowy „Popierajmy się” w latach 60. i 70. z Bohdanem Łazuką i Jackiem Fedorowiczem, a w latach 80. współorganizował Festiwal Piosenki Prawdziwej, czyli niezależną, podziemną scenę muzyczną.
Ellen DeGeneres ratuje swoją reputację. Dopiero teraz przeprowadziła rozmowę ze współpracownikami


