Ellen DeGeneres została oskarżona o mobbing i toksyczną atmosferę w pracy. Wielu były pracowników w mediach zdradza, jak pracowało się ze słynną prowadzącą.

The Ellen DeGeneres Show

Pracownicy Ellen Degeneres zdradzają kolejne SZOKUJĄCE kulisy pracy: „Ma dwie twarze”

Pojawił się artykuł na łamach BuzzFeed, w którym 11 obecnych i byłych pracowników programu stwierdza, że ludzie doświadczali rasistowskich komentarzy i zwolnień po krótkich urlopach ze względów zdrowotnych i rodzinnych.

Może się wydawać, że kariera dziennikarki jest nie do odbudowania. Natomiast Ellen nie poddaje się i podejmuje pierwsze kroki w ratowaniu swojego programu.

Ellen DeGeneres ROZWODZI SIĘ z żoną – nie mogły wytrzymać ze sobą podczas pandemii?

Prowadząca talk-show przeprowadziła w poniedziałek rozmowę telefoniczną ze współpracownikami. Przyznała, że nie wie, kiedy to się zaczęło i nie jest idealna. Określiła siebie jako „wielowymiarową osobę”, która stara się być „najlepszą osobą, jaką może być”.

Dochodzą mnie głosy, że niektóre osoby czuły, że jestem dla nich niemiła, zbyt gwałtowna i zbyt niecierpliwa. Przepraszam każdego, jeśli w jakikolwiek sposób zraniłam jego uczucia – miała powiedzieć Ellen DeGeneres.

Koncern medialny WarnerMedia prowadzi wewnętrzne postępowanie wobec pracowników. W wyniku tego ostatnio odeszli producenci programu: Ed Glavin, Kevin Leman i Jonathan Norman.

Afera z Ellen DeGeneres w roli głównej. Dziennikarka kombinuje za plecami pracowników?

Ellen DeGeneres. Fot. HFPA/ Capital Pictures / Capital pictures / Forum

Ellen DeGeneres. Fot. HFPA/ Capital Pictures / Capital pictures / Forum

Ellen Degeneres. Fot. Vasquez-Max Lopes / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Ellen Degeneres. Fot. Vasquez-Max Lopes / BACKGRID / Backgrid USA / Forum