John Travolta (66 l.) ma powody do smutku. Aktor stracił kolejną osobę z rodziny – zmarła jego małżonka Kelly Preston. Miała 57 lat.

John Travolta wspomina zmarłego syna. Dziś miałby 28 lat

Kelly Preston nie żyje

Kelly Preston, aktorka znana była z takich filmów jak „Jerry Maguire”, „Mischief”, czy „Bliźniacy”, od dwóch lat zmagała się z nowotworem. Mimo walki z chorobą i wielkiego wsparcia, jakie dostała, odeszła. Przedstawiciel rodziny wydał oficjalne oświadczenie.

Rankiem 12 lipca 2020 r. Kelly Preston, ukochana żona i matka, zmarła po dwuletniej walce z rakiem piersi. Decydując się na prywatną walkę z chorobą, przez pewien czas była leczona, wspierana przez najbliższą rodzinę i przyjaciół. (…) Jej rodzina prosi o zrozumienie i o zachowanie prywatności – przyznał przedstawiciel rodziny w oficjalnym oświadczeniu.

Wpis swojej zmarłej żonie poświęcił też John Travolta. Aktor podziękował rodzinie, przyjaciołom, a także lekarzom i pielęgniarkom, którzy starali się pomóc Kelly. Dodał też, że teraz chce się skupić na dzieciach.

Z bardzo ciężkim sercem informuję, że moja piękna żona Kelly przegrała dwuletnią walkę z rakiem piersi. Stoczyła odważną walkę z miłością i wsparciem wielu osób. Moja rodzina i ja na zawsze będziemy wdzięczni jej lekarzom i pielęgniarkom w MD Anderson Cancer Center, wszystkim ośrodkom medycznym, które pomogły, a także jej wielu przyjaciołom i bliskim, którzy byli u jej boku. Miłość i życie Kelly na zawsze zostaną zapamiętane. Poświęcę trochę czasu, aby być z moimi dziećmi, które straciły matkę, więc wybaczcie mi, jeśli nie będę odzywał się przez jakiś czas. Ale proszę, wiedzcie, że czuję waszą miłość – napisał John Travolta.

We wrześniu John Travolta i Kelly Preston świętowali 28. rocznicę ślubu. Para doczekała się trójki dzieci: Jetta (chłopiec zmarł w 2009), Elli Bleu (ur. w 2000 roku) i Benjamina (ur. w 2010 roku).

View this post on Instagram

It is with a very heavy heart that I inform you that my beautiful wife Kelly has lost her two-year battle with breast cancer. She fought a courageous fight with the love and support of so many.  My family and I will forever be grateful to her doctors and nurses at MD Anderson Cancer Center, all the medical centers that have helped, as well as her many friends and loved ones who have been by her side. Kelly’s love and life will always be remembered. I will be taking some time to be there for my children who have lost their mother, so forgive me in advance if you don’t hear from us for a while.  But please know that I will feel your outpouring of love in the weeks and months ahead as we heal. All my love, JT

A post shared by John Travolta (@johntravolta) on

John Travolta, Kelly Preston na ściance

John Travolta, Kelly Preston/fot. FORUM

John Travolta, Kelly Preston na ściance

John Travolta, Kelly Preston/fot. FORUM

John Travolta, Kelly Preston na ściance

John Travolta, Kelly Preston/fot. FORUM