Córka Travolty wspomina matkę. WZRUSZAJĄCY wpis Elli Travolty
Kelly Preston (57 l.), żona Johna Travolty, nie żyje. Córka gwiazdorskiej pary oddała hołd zmarłej matce na Instagramie.

Kelly Kamalelehua Palzis, bo tak naprawdę nazywała się Kelly Preston, przegrała walkę z nowotworem piersi. Chorobę zdiagnozowano u niej dwa lata temu, jednak leczenie okazało się nieskuteczne.
Nie żyje żona Johna Travolty. Kelly Preston miała 57 lat
Ella Travolta złożyła hołd matce na Instagramie
Ella Travolta, córka Johna i Kelly, po tym jak media obiegła wiadomość o śmierci jej matki, podzieliła się z obserwatorami wzruszającym wspomnieniem o zmarłej Kelly Preston.
https://www.instagram.com/p/CCkiFtvH79c/?utm_source=ig_web_copy_link
Nigdy nie spotkałam nikogo tak odważnego, silnego i kochającego jak ty – napisała Ella pod zdjęciem przedstawiającym Kelly w letniej sukience. Każdy, kto miał okazję cię poznać lub przebywać w twoim towarzystwie wie, że miałaś w sobie niegasnący blask, który nigdy nie przestawał uszczęśliwiać wszystkich dookoła. Dziękuję, że zawsze byłaś przy mnie niezależnie od okoliczności. Za twoją miłość, pomoc i za czynienie świata lepszym miejscem. Sprawiłaś, że życie było piękne i wiem, że będziesz robić to już zawsze. Bardzo cię kocham, mamo.
Kelly Preston była matką trójki dzieci. Oprócz Elli, wraz z Johnem Travoltą wychowywała 9-letniego Benjamina oraz Jetta, który zmarł w 2009 roku jako szesnastolatek. Chłopiec uderzył głową w wannę podczas ataku epilepsji i został znaleziony martwy w łazience. Spekulowano, że wyznawana przez aktora scientologia nie pozwalała na skuteczne leczenie dziecka.
John Travolta wspomina zmarłego syna. Dziś miałby 28 lat
W myśl panujących w scjentologii zasad większość przypadłości należy leczyć wyłącznie duchowym wsparciem. Odstawienie leków przez chłopca miało doprowadzić do nasilających się ataków epilepsji, które pośrednio przyczyniły się do śmierci nastolatka.
Córka Travolty SCHUDŁA i jest coraz piękniejsza. Podobna do taty? (ZDJĘCIA)
Kelly Preston szerokiej publiczności dała się poznać m.in. w filmach „Jerry Maguire” i „Bliźniacy”. Johna Travoltę poślubiła w 1991 roku, był jej drugim mężem.

John Travolta, Kelly Preston/fot. FORUM

John Travolta, Kelly Preston/fot. FORUM
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
John Travolta dokonał MORDERSTWA, a scjentolodzy go chronią?
John Travolta przeszedł niesamowitą metamorfozę! Fani go nie poznają