Kelly Kamalelehua Palzis, bo tak naprawdę nazywała się Kelly Preston, przegrała walkę z nowotworem piersi. Chorobę zdiagnozowano u niej dwa lata temu, jednak leczenie okazało się nieskuteczne.

Nie żyje żona Johna Travolty. Kelly Preston miała 57 lat

Ella Travolta złożyła hołd matce na Instagramie

Ella Travolta, córka Johna i Kelly, po tym jak media obiegła wiadomość o śmierci jej matki, podzieliła się z obserwatorami wzruszającym wspomnieniem o zmarłej Kelly Preston.

Nigdy nie spotkałam nikogo tak odważnego, silnego i kochającego jak ty – napisała Ella pod zdjęciem przedstawiającym Kelly w letniej sukience. Każdy, kto miał okazję cię poznać lub przebywać w twoim towarzystwie wie, że miałaś w sobie niegasnący blask, który nigdy nie przestawał uszczęśliwiać wszystkich dookoła. Dziękuję, że zawsze byłaś przy mnie niezależnie od okoliczności. Za twoją miłość, pomoc i za czynienie świata lepszym miejscem. Sprawiłaś, że życie było piękne i wiem, że będziesz robić to już zawsze. Bardzo cię kocham, mamo.

Kelly Preston była matką trójki dzieci. Oprócz Elli, wraz z Johnem Travoltą wychowywała 9-letniego Benjamina oraz Jetta, który zmarł w 2009 roku jako szesnastolatek. Chłopiec uderzył głową w wannę podczas ataku epilepsji i został znaleziony martwy w łazience. Spekulowano, że wyznawana przez aktora scientologia nie pozwalała na skuteczne leczenie dziecka.

John Travolta wspomina zmarłego syna. Dziś miałby 28 lat

W myśl panujących w scjentologii zasad większość przypadłości należy leczyć wyłącznie duchowym wsparciem. Odstawienie leków przez chłopca miało doprowadzić do nasilających się ataków epilepsji, które pośrednio przyczyniły się do śmierci nastolatka.

Córka Travolty SCHUDŁA i jest coraz piękniejsza. Podobna do taty? (ZDJĘCIA)

Kelly Preston szerokiej publiczności dała się poznać m.in. w filmach „Jerry Maguire” i „Bliźniacy”. Johna Travoltę poślubiła w 1991 roku, był jej drugim mężem.

John Travolta, Kelly Preston na ściance

John Travolta, Kelly Preston/fot. FORUM

John Travolta, Kelly Preston na ściance

John Travolta, Kelly Preston/fot. FORUM

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

John Travolta dokonał MORDERSTWA, a scjentolodzy go chronią?

John Travolta przeszedł niesamowitą metamorfozę! Fani go nie poznają

John Travolta jest ukrytym gejem?